Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Félek egyedül lemenni kondiba,...

Félek egyedül lemenni kondiba, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Már voltam párszor bátyámmal szóval nem első alkalom lenne. Eddig a gyakorlatokkal sem volt gond mert ő megmutatta hogy mit hogyan kell és segített. De most rendszeresen el szeretném kezdeni a kondit ami azt jelenti hogy az esetek nagy részében egyedül kell majd mennem. De nagyon félek hogy ki fognak nevetni. Mert 16 éves vagyok, lány és elég vékony, azért kicsit izmos vagyok már de nem olyan feltűnően. Eléggé félek hogy elrontok valamit vagy rosszul csinálok és kinevetnek vagy ilyesmi:S
2016. jan. 8. 10:59
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Senki nem nevet ki, ettől ne félj.
2016. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem kell emiatt aggódnod, a kondiba mindenki a saját edzésére figyel, nem pedig a másikéra.
2016. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokan azt se tudjak h kell jol vegezni,szoval meg se tudnak mondani h elrontottad.aki meg tudja,az altalaban segit,kijavit,meg ugye lehet kerdezni.senki nem nevet ki,es en sem nevetek ki senkit,mert egy kicsit vastagabb vagyok,mint o.

En fiukent 16evesen 60kg al kezdtem,kb mint egy ropi,es akkor meg minden 2.feladatot elrontottam.senki nem nevetett ki.szoval menj nyugodtan. /tapasztalatok/

2016. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Senki nem fog kinevetni. Főleg nem lányként, max stírölnek, de azt meg vedd elismerésnek. :)
2016. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki nem fog kinevetni. Ahova én járok, oda is megérkeztek az újévi fogadalmas fiatalok, de senkit nem érdekel. A terem edző odament és segített nekik. Ennyi történt. :)
2016. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nevetnek ki, max 1-2 januári divatmajomtól telik ki, de aki rendesen lejáró tag, vagy nem is törődik az újakkal, vagy segít is ha kell.
2016. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Glacierous ***** válasza:
Nem fognak kinevetni.
2016. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valamiben nem vagy biztos menj oda a személyzethez bátran kérdezni:

"bocsi tudnál segíteni XY gyakorlatban? nem vagyok benne biztos hogy jól csinálom, meg tudnád nézni?"


Teremben ha dolgozol senki nem fog azzal foglalkozni hogy hogyan. Amíg rendesen dolgozol, és nem mobilozva ücsörögsz a gépeken, vagy hasonló.

2016. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!