Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kiegészítő edzés foci mellett?

Kiegészítő edzés foci mellett?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja edzek itthon teljes testes edzést és

szeretnék edzőterembe járni.

Milyen edzőtervet lenne érdemes csinálnom? 5x5 vagy osztott? Vagy kombináljam az alapgyakorlatokat izolációsokkal?


2016. márc. 12. 00:06
 1/4 anonim válasza:
bőven elég heti 3 súlyzós edzés. pl hát-váll, láb-bicepsz, mell-tricepsz. Nem érdemes többször edzeni ha focizol is mellette, idő kell az izmok regenerálódásához
2016. márc. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég lessz 2x egy héten edzeni teremben.3 sok lenne ha rendesen focizol az még minimum 2 futbaledzés és egy meccs.Pihenés is kell.
2016. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ milyen szinten focizol, ehhez tudod párosítani a súlyzós edzést is.

Ha versenyszerűen, komolyabb szinten (heti 5 edzés+ mérkőzés) akkor ne számíts gyors izomnövekedésre, hiszen még ha emellett el is végzel 3 súlyzós edzést akkor sem tudnak az izmaid regenerálódni normálisan.(Legalábbis én ezt éreztem.)

Ha viszont csak alacsonyabb szinten, mint én jelenleg (heti 2-3 edzés+ mérkőzés) akkor már komolyabb teret kaphat az izomépítés is, jóval könnyebben fog menni.

Én egyébként az osztottat javasolnám,(esetleg kis rávezetésnek jó a teljes test) a foci biztosan hozzászoktatta a szervezeted a terheléshez.

Sok sikert, kitartást! :)

2016. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!