Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem végzik a nők a...

Miért nem végzik a nők a "bench press" gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán látok olyan nőt a konditeremben, aki csinálná a bench press-t, közben nekem ez az egyik kedvenc gyakorlatom (22/N). Van ennek eselteg valamilyen különösebb oka?
2016. márc. 12. 10:49
1 2
 11/15 *Glissade* ***** válasza:
Vera a konditeremben ezekkel a gyakorlatokkal igen lassan (de az is lehet, hogy soha) fognak megerősödni a tartó izmaid!
2016. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11: Glis, egyetlen szóval sem mondtam, hogy csak a listán található gyakorlatokat végzem! Az csak a 3-as válaszoló nőellenes megnyilvánulására volt reakció.

Természetesen nem ezektől a gyakorlatoktól várom a tartóizmok erősödését.

Otthon rendszeresen plank, női fekvőtámaszok, illetve speciális gerinctorna megy. Teremben fitneszlabdán törzs feszítése hátra. Illetve a húzódzkodásra rávezetőként (és stabilizálóként) guggolóállványnál "húzódzkodok" (invertált evezés), és valamilyen szinten ezt is támogatja az egykezes, döntött törzsű evezés.

2016. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a mellet pont kihagyhatnád, az nem baj ha a karodnak hátadnak van egy kis kontúrja de a mell az maradjon csak új ahogy van. Láb meg minden mennyiséggel.

A bench presst, chest fly -t, push up ot el lehet hanyagolni a gym ben

Legre dolgozz

2016. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amugy Vera a dagi emberek altalaban erősebbek mint a vekonyak
2016. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14: ez egy baromira nagy tévhit. :D


Kétféle dagi van... az egyiknek a háj alatt van rendesen izom is, de ez a kisebb réteg.

És van az a réteg (én is ide tartozok), akik szénhidrátokon élnek (persze ez nálam már a múlt), és nem sportolnak, de a hétköznapi életben sem nagyon mozognak. Értsd: ülő munka, mellette max a háztartás vezetése. Az évek folyamán (nem 1-2 évről beszélünk) az izmok leépülnek, ami marad, az is kötött, erre jön a háj...


Az ilyenek miért, mitől lennének erősebbek a vékonyabbaknál? Szkanderban OK... meg azokban a dolgokban, ahol a teljes test nekifeszülése számít. Hiszen nem mindegy, hogy 60 kg, vagy 110 kg feszül neki...

De ahol izom kell, ott a vékonyabbak vannak nyeregben...

Nem mellesleg már elértem a duci szintet, már nem vagyok dagi! :P :D

De egyébként sem ez a téma most! :)

2016. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!