Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg egészségtelen a bolti...

Tényleg egészségtelen a bolti csirkehús?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy arzénos táppal etetik, ami rendkívül veszélyes?
2016. márc. 13. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az nagyobb átlagéletkor főként az orvostudomány fejlődésének tudható be. Ne mondd, hogy pl. egy üvegházi agyontápozott gyümölcs/zöldség nem tér el az (igazi) házitól.
2016. márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

T. Vera


A multinál alkalmazott dolgozik (még az áruház igazgatója is "csak" egy alkalmazott), pont rohadtul nem érdekli, ha van 15 kg lejárt csirkemell 20e ft értékben, kidobják oszt' jó napot, ugyan annyit visz haza hó végén.


Míg a maszek hentesnek ez tisztán a zsebéből esik ki, ezért trükközik mindennel, amivel lehet.


A bolti zöldség / gyümölcs / hús pedig pont ugyan olyan, mint a piacon. Nem kell naívnak lenni, a kofa is a nagybaniról és ugyan azoktól a tenyésztőktől vásárol. Aki nem az viszont jóval drágább.

2016. márc. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12: Óriási tévedésben vagy! A multik azok, akik simán lemossák ecetes vízzel a húst! De nemcsak ők, hanem már a húsüzemből, mikor kiszállítják.

Egy időszakban baromfi-feldolgozóban dolgoztam. Hadd ne mondjam, hányszor volt olyan, hogy a fagyasztott termékeket csomagoltuk át, mert közeledett a szav. idő...

Ahová én járok, ott sosincs kimaradt cucc. Sőt, mindig az a probléma, hogy korán kell menni, mert hamar kifogy minden, ugyanis nem tápos vackokat árul!

De szoktam venni simán piacon is csirkét, hűtőtáskából, olyantól, akit ismerek, és nagyon jól tudom, hogy aznap reggel a csirke még kint kapirgált az udvaron.

Tojást például kizárólag házit veszek. Sajtot, túrót szoktam boltban is, de abból is jobban kedvelem a házit. Nem budapesti nagy vásárcsarnokról beszélek. :D

Azért a vidéki életnek is vannak szépségei. ;)

2016. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyümölcsre visszatérve... Személyesen ismerem azt a házaspárt, akinek tele van a laposi kertje almafákkal.... És nyáron bizony frissen szedett nyári almákkal mennek a piacra. De amikor az idős nénike kiül a 2 kg barackkal, azt sem a nagybaniról hozza. ;)
2016. márc. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ja, hihető. Mert te egyszer dolgoztál valami paraj húsÜZEMBE ezért a multi ecetes vízzel mossa a csirkét.


Jól van, hagyjuk már, így terjednek a baromságok.

2016. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!