Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalkasitani szeretnek, de...

Szalkasitani szeretnek, de nem vagyok bisztos benne, hogy jol csinalom!?

Figyelt kérdés
A kaloriabazis szerint 1600 kcal van szuksegem alapjaraton,57kg 156cm 22 L. A makrotapanyagok pedig 47gr feherje,170szenhidrat,40 zsir,na most szerintem a feherje nagyon keves en 100 gr eszek egy nap,70-80ch. Szerintetek jol van ez igy vagy valtoztassak. Az etrendem csirkemellbol salatakbol,rizs,tojas,halbol all! 5x edzek egy heten 3 sulyzos es 2x szobabicikli. 2 hete tartom a dietat,eddig 3 kg ment le,de tegnap mertem magam es csak 200gr-al voltam kevesebb...igaz nem telt el egy het a ket meres kozott,szerintetek 3 honap eleg lesz,hogy jol latszodjon az eredmeny? A tzsom kb oltan 25% lht,van keves formam is szoval a zsir alatt van egy kis izmom is. Bocs ha hosszu lett es bocs ha hulyesegeket irtam,de meg most kezdtem ezert szeretnek tanacsot kerni olyanoktol akik ertenek hozza! Ja es 1200 kcal eszek egy nap!
2016. márc. 15. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kaloriabázissal ne foglalkozz... Ahhiz, hogy egy ember kcal igényét megállapítsák, az oxigén felhasználásodat stb stb egy komplex orvosi vizsgálat... A súlyod magasságod alapján csak egy totális tipp az egész... .

Felejtsd el a kaloria bázist, csinálj magadnak rendes szálkásító étrendet.

2016. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De az 1200kcal eleg,vagy sok? Szerintetek?
2016. márc. 15. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!