Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csináljak súlyzós edzést?

Hogyan csináljak súlyzós edzést?

Figyelt kérdés
Szálkásodni szeretnék, már eddig is csináltam kardiot meg egyéb gyakorlatokat(súlyzókkal), tehát nem vagyok kezdő, de most tudtam meg, hogy ezek nem szálkásítanak. Nekem mindenképpen a zsírleadás célom. Milyen súlyzós gyakorlatokat végezzek? Esetleg itthon is eltudok olyan hatást érni, mint konditermekben? Mert ott még nem voltam. Ja, és súlyzós edzés mellé néha-néha végeznék kardiókat, pihenőnapokon vagy akár minden nap aerob edzéseket.

2016. márc. 16. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljes a homály.
2016. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:
Az étrend szálkásít. Kalória mínuszban kell lenned. Folytasd a heti 3 súlyzós edzést, kiegészítve heti 3-4 aerob edzéssel. Legyen szálkásító diétád. Olvasnivaló: google: sárga kapszula pdf
2016. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!