Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet lenyomni egy...

Hogyan lehet lenyomni egy 5éve edző,110kg-os testépítőt?

Figyelt kérdés

73kg vagyok. Erős szeretnék lenni, annyira, hogy meg tudjak szorongatni egy testépítőt, de nem akarok tömegelni, plusz 40kg-ot magamra pakolni, van más módja is az erőnövelésnek hogy le tudjak győzni egy testépítőt?


Mert sajnos, én azt látom, aki gyúr az alapesetben erősebb bárkinél, hiába karatézik valaki, ló..szt nem ér egy 110kg-os "erős" emberrel szemben.


2016. márc. 19. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Most akarod vagy nem?
2016. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra irányul, hogy a súlyom megtartásával lehessek erősebb, ne kelljen +40kg hogy kompenzáljak.
2016. márc. 19. 22:50
 3/20 anonim ***** válasza:

37 kg es pont hogy kompenzalnod kell nem ismered a szavakat se de az most mindegy

Hat eroemelo edzes kell neked de olyan eros sose leszel hogy lenyomd

2016. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudod, csak ha nagyon jó a technikád.
2016. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
se hogy de hidd el aki harcművész fél perc és a padlóra küldi a kigyúrt állatot
2016. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Osynho ***** válasza:
A kérdést sem értem. A testépítőt izomtömegben, arányokban, szárazságban akard lenyomni, illetve nyilván súlyok emelésében. Ő ezekre edz. Hogy jön ide a küzdősport?
2016. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen embereknél valami gyerekkori besérülés lehet. Mi a szarért akarsz valakit "lenyomni" csak azért, mert izmosabb nálad? Ha a bizonytalanság fájna te ordítanál.
2016. márc. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy leírod hogy egyáltalán miről van szó. Szkanderezni akarsz vele? Verekedni akarsz vele? Súlyok emelésében/nyomásával akarsz versenyezni vele?

Lehet csak nekem gyenge a szövegértésem de én nem tudtam kideríteni miről is van szó és mikor lesz a "megmérettetés" (mert ugye 1 hét alatt nem fogsz megerősödni)

2016. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Könnyedén "lenyomhatod"...sakkban.
2016. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Konkrétan leverni, harcban. Csak az a poén, hogy senki nem karatézik, jiu jitsuzik, vagy boxol annyira, hogy leverjen egy 2ajtós szekrényt. Ahhoz sok év mma edzés kell, hogy labdába rúgj egy 110kg-os, 140kg os súlyokat emelő emberrel szemben, pusztán a fizika törvényei játszanak mellette. És neki elég csak annyi, hogy emeli a súlyokat, és zabál mint az állat. Ellenben egy MMA-snak azért jobban oda kell tennie magát edzés terén, mint a kondisnak.
2016. márc. 20. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!