Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szombathelyen személyi edzőt...

Szombathelyen személyi edzőt hol találok aki felmérné az állapotomat és összeállítana egy edzéstervet és egy étrendet tömegnöveléshez? Az elite fittnesstudio B-komplex állapotfelmérés+ tanácsadás?

Figyelt kérdés

Szombathelyen személyi edzőt hol találok aki felmérné az állapotomat és összeállítana egy edzéstervet és egy étrendet tömegnöveléshez?

1 éve edzem teremben folyamatosan heti 4x. Készítettem magamnak edzéstervet meg egy étrendet amit kb betartok, de nem vagyok vele annyira megelégedve és ezért kérném egy szakértő segítségét. Neten már keresgéltem de nem nagyon találtam. Nagy szükségem lenne rá hogy végre egy biztos tervet követhessek az edzésben.



2016. márc. 17. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden teremben van valamilyen személyi edző, de ha normálisat keresel, akkor Mazaga Lászlót ajánlom a Progymben.
2016. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy étrendet meg egy edzéstervet kellene összeállítani nem pedig személyi edzés. Ezt is megcsinálná és kb. mennyiért?
2016. márc. 18. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!