Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha külön külön akarom összerak...

Ha külön külön akarom összerakni a vitamin csomagomat, mit érdemes venni, és mennyit?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én így állítottam össze magamnak:


Multivitamin: 1 db Scitec Daily Vita-Min, 41.- Ft/nap


B-komplex: fél db Scitec B-100, 40.- Ft/db, félbetörve 20.- Ft/nap


C-vitamin: 2 db JutaVit 1000 mg C-vitamin D-vitaminnal, 14.- Ft/db, 28.- Ft/nap


E-vitamin: 1db MyProtein E-vitamin, 18.- Ft/nap

vagy:

1 db Scitec E-vitamin, 28.- Ft/nap


Kalcium-magnézium: 1 db Scitec Ca-Mg, 17.- Ft/nap


Omega-3: 4 db MyProtein halolaj, 12.- Ft/db, 48.- Ft/nap

vagy:

4 db JutaVit halolaj, 15.- Ft/db, 60.- Ft/nap


Ez összesen 172.- Ft/nap (vagy 194.- Ft/nap).


E mellé edzések után (heti 4-szer) szedek még JutaVit Magnézium-B6-ot (16.- Ft/db) meg Biotech USA 100 mg cink tabletta negyedét (25 mg-ot, kb. 5.- Ft).


Ez havonta kb. 5500.- Ft, szerintem nem sok, kb. annyi vagy még kevesebb, mint egy komolyabb vitamin pakk, viszont ez nekem személyre szabottabb, nekem megfelelőbb.

Az igaz, hogy első alkalommal egyszerre többet kell fizetni érte, mire mindent megveszel, de utána már lehet folyamatosan pótolni azt, ami épp elfogyott.


Ízületvédőnek étkezési zselatint eszem, kb. 10 grammot rakok az edzés utáni turmixomba.

Ez tényleg filléres tétel, ha fél vagy 1 kg-os kiszerelésben veszed.

2016. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a minimumot vesszük,ami tényleg fontos akkor Magnézium 200mg körül,D3 vitamin 2000ne,C vitamin 1000mg és Omega 3 2000mg.Aztán ha van még pénzed feldobhatod B komplexel.
2016. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!