Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdekelne, hogy ti mit szoktat...

Érdekelne, hogy ti mit szoktatok edzeni egy hétre leosztva. Persze ha publikus?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, elárulom, de ígérd meg, hogy nem adod tovább a titkot :P

Ha így kérdezed, akkor feltételezem, hogy kezdő vagy, ami azért jó, mert én is. Heti 3x igyekszem eljutni konditerembe (ebből néha csak 2 lesz). Minden alkalommal 1-1 gyakorlatot végzek lábra, mellre, vállra, hátra, bicepszre-tricepszre és hasra. (Vádlira nem, mert azt elég szépnek tartom :D) Igyekszem variálni a gyakorlatokat, úgy változatosabb.

2016. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm első! (Gyors voltál.) Igen, új vagyok ezért szoktam könyveket olvasni a témában és tapasztalatot gyűjteni hogy bele építsem a későbbiekben a gyakorlatba. Így te is sokat segítettél. Én is valahogy a 3-at lővöm be. Na és persze mindig más izomcsoportot kell megmozgatni.
2016. márc. 23. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Mell-tricepsz, Hát-bicepsz, váll és láb külön nap jelenleg. +heti 3-4 aerob alkalmanként 30-40 perc.
2016. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mell-kar

Hát-váll

Láb-has

Heti 2-3-4 aerob.

2016. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velencén lakom.

Hétfő kondi terem teljes test

Kedd időjárás és évszk függő: bringa, kajak, egyéb vizisportok, spinning, kettlebell, futás, görkori, trial, deszka

Szerda csütörtök péntek = kedd

Szombat teljes test

Vasárnap = kedd

2016. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van A-B-C-D napom. És nem izomcsoportok szerint hanem mozgások szerint van összerakva. De mondjuk az A-C napon többet kap az elülső mozgáslánc a B-D napon meg a hátulsó.
2016. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 nap edzés 1 nap pihenés, és pihenő napon szoktam hasazni, kardiózni, nyakat edzeni ilyenek.
2016. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mell-Bicepsz

Láb

-

Váll Tricepsz

Hát

-

Mell bicepsz

...

2016. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!