Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Önbizalmat növeli a testépítés?

Önbizalmat növeli a testépítés?

Figyelt kérdés

(tudom hogy nem szerelem stb kategoria viszont ide is pont annyira valo mint oda, evégett oltogatóknak véleménye nem érdekel)

Sziasztok, nincs önbizalmam, van egy lány aki tetszik de nem merek odamenni hozzá szóval érzem hogy nem tudnák mondani semmit. Előzmény: volt egy barátnőm akit nagyon szerettem bármit megtettem vlna érte viszont 1 év után megcsal és még ő dobott ki. hát ez után kb 2 évig nem jártam sehova, nem csináltam semmit ugymond antiszoc lettem. na ez mamár megszünt viszont a lányokhoz konkrétan nem merek szoolni ha szólok akkor biztos hogy valami hülyeséget és utána gondolok vissza hogy ez milyen gyökérség volt :( . mielött összejöttem volt barátnőmmel azelött simán beszélgettem lányokkal nés hát ők is velem. Szóval nem voltam az anyomi tipus . most viszont konkrétan nyominak érzem magam. elötte viszonylag izmos voltam most hát nem vagyok elhizva de nem vagyok egy szálkás hát ez az elmult két év eléggé odaütött. elég nehezen léptem túl a lányon. szoval önbizalmamat növelheti a testépítés ? (válaszokat előre is köszönöm, helyesírásért bocsi gyorsan irtam)



2016. márc. 23. 17:11
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, de általában növeli az önbizalmat. Persze, ha nagy a gond a fejedben, akkor ez sem sokat segít, ha izmosabb leszel. És van olyan is, aki átesik a ló túloldalára és egy beképzelt kocsog lesz.:)
2016. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor az exemmel szakitottam akkor kezdtem komolyan az edzest hat fel ev alatt eleg jo forma alakult de onbizalmam nem lett

Amugy minden noveli amibe sikert ersz el

2016. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én magamtól sosem nyertem önbizalmat a tükörből. Mindig csak akkor lett több, amikor mások ismertek el vagy pont fikázódtak(A kajálással mondjuk.). Sosem látom elég izmosnak és szálkásnak magam a tükörben, ezért nekem szerintem önmagában ez sosem növelte volna az önbizalmamat jelentősen, mondom, inkább az emberek jelzései.

Valamelyik nap is megkérdezték, hogy én versenyszerűen csinálom ezt? (Pedig még csak féléve edzek és közöm nincs egy verseny formához, sőt, szerintem izom se sok van rajtam, 39-es kar 16% tzs és ennyi..)

2016. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
Ez érdekes, tőlem ilyet sosem kérdeztek, pedig kb 12% a zsír és 44-es szálkás, full eres a karom. :)
2016. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudom, én is meglepődtem, mikor kérdezték. Valószínűleg az is kiváltó oka volt a kérdésnek, hogy vitaminokat, lenmagolajat is vittem be a kajámmal és miközben ezeket fogyasztottam, látták és kérdezték..

Régebben, 37-es karral, 18% tzs-vel pedig rám fogták, hogy cuccolok, mert cucc nélkül nem lehet ilyet elérni. Gondolhatod, hogy mennyire fogtam a fejem.. Mindig túlszárnyalják magukat az emberek a szememben ilyen butaságokat képzelve.

2016. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem tudom. Én edzem 30 éve, nem vagyok picike, de nem kérdeznek ilyeneket. Lehet, hogy nem mernek.)
2016. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített átlépni bizonyos lelki problémákon. Nem oldódott meg minden, ezért most elmentem valami agyturkászhoz is. Mondjuk nálam nem nagy szám még a forma, így annyira nincs is okom a nagy önbizalomra.
2016. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kisboltos ***** válasza:
Nekem erőt ad a mindennapokhoz. Illetve kevésbé foglalkozok már azzal, hogy ki miben jobb nálam. Az a pár óra a teremben vagy amikor megcsinálom a kajámat, az mindig kikapcsol, és feltölt. Ez egy rutin, ami fontos számomra. Szóval valamilyen szinten ad egyfajta önbizalmat.
2016. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokat tett hozza az onbizalmamhoz. Bar en meg csak egy eve edzek, de sokkal jobb ugy odamenni egy lanyhoz a buliban hogy tudod magadrol hogy izmos vagy, nem pedig elhizott vagy nadszal. Meg nyilvan a lanyok 90%anak jobban bejon a szeles vall:)
2016. márc. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok önbizalmat adott,+egy gerincet,a mindennapokhoz.

Én az edzésnek nagyon sok mindent köszönhetek.:)

2016. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!