Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítéssel kapcsolatos filmek?

Testépítéssel kapcsolatos filmek?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyet?Nem ilyen dokumentumfilmre gondolok,hanem ilyen gyúrós motivációs filmre.Tudom,hogy van ilyen,csak már nem emlékszem a címre

2016. márc. 27. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Pain and gain (izomagyak) egyedül ez van ami nem dokumentumhoz hasonló
2016. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van még valami film.Ilyen motivációs,amiben 2 ember készül versenyre.Itt a gyakorin hallottam róla kb.2 éve.Nem tudom már a címét
2016. márc. 27. 20:48
 3/6 anonim válasza:
Testépítés feketén-fehéren ha arra gondolsz .
2016. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem.En nem magyar és nem dokumentumfilm.Olyan mint a Rocky
2016. márc. 27. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy a testépítés nem egy olyan sport amiről érdemben lehet egy normális mozifilmet készíteni, csak akkor ha dokumentumfilm jellegű, mint pl. A pumpig iron. Én nem tudom nektek mi a szar motiválo a pain and gainbe, az egy morbid szatíra, ami egy gyilkosságról és csalásról szól, annyi, hogy épp hobbitestépítők követték el. Nem a filmet szólom le mert szerintem is egész nézhető volt, de ennyi erővel bármelyik akciófilmet megnézheted, amiben izmos a főszereplő és az is motivál ugyanúgy. Bár nekem ez az állandó motiváció keresés is magas.
2016. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*pumping
2016. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!