Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel/ milyen étrendkiegészítő...

Deathmetal33 kérdése:

Mivel/ milyen étrendkiegészítőkkel és egyéb cuccokkal tudnám szálkásítani az izmaimat?

Figyelt kérdés
15/f 90kg 186cm szeretném szálkásítani az izmaimat az edzőterem és futás mellé szeretnék még valamit szedni ami elősegíti a folyamatot nekem eddig fehérjét ajánlottak de nem tudom mit kéne pontosan SEGÍTSETEK!
2016. márc. 30. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A szálkásítás zsírból fogyás, minimális izomvesztéssel, ez úgy látom, nem tiszta neked... Ahhoz megfelelő étrend s kalóriadeficit kell a szokásos edzés mellé.

Ha izmosodni akarsz, akkor is a megfelelő étrend és edzés kell, van, aki szed ezt-azt, majd elmondja, aki igen, de csodákat ne várj tőle, az étrend, edzés a döntő.

Fehérjepor akkor kell, ha nem tudod ételből megfelelően megoldani a fehérjebevitelt.

2016. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valójában épp azért akarok szedni ilyet mert az étrendemmel gondok vannak.
2016. márc. 30. 23:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja megoldani étrendkiegészítő. Gyógyszerek hatásosak, de vannak mellékhatásaik. Gyakran elég komolyak.
2016. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az étrenkiegészítő használata feltételezi, hogy van étrended,a neve is mutatja, kiegészíti azt. Már ha azt akarod, hogy érjen valamit.
2016. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 évesen 186 cm wtf, csak nekem fura?
2016. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen 186 cm vagyok.Mi ebben olyan nagy dolog? nálam vannak sokkal magasabbak a korosztályomban.
2016. márc. 31. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!