Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A zsír akkor marad meg ha...

A zsír akkor marad meg ha táplálom, vagy ha mar egyszer rajtam van csak aerobbal megy le?

Figyelt kérdés
Ha van rajtam x felesleg, de nem táplálom szenhidrattal, hanem a hangsúly a fehérjén van, es igy nem kevesebb a bevitt energia mint amennyire szükségem van, akkor nem lesz fogyas?

#fehérje #aerob mozgás #szalkasitaskor
2016. ápr. 2. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A fehérjét azért kell magasra tenni hogy ne az izom épüljön le. Az anyagcseréd úgy működik hogy folyamatosan épít(akár izom akár zsír) és folyamatosan bont. Tehát ha kevesebb szénhidrátot eszel akkor is építesz zsírt viszont több fog leépülni mint fel így következik be a zsírvesztés. Ha túl keveset viszel be akár ch-ból akár zsírból akkor a szervezeted arra fog törekedni hogy megtartsa a fent lévő zsírt így belassul az anyagcsere. Az hogy lesz-e zsírvesztés az a kajádon fog eldőlni nem az aerobon. Az aerobbal csak még több energiát égetsz el ami megfelelő táplálkozás mellett segíti a zsírvesztést.
2016. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Kalória mínuszban tudsz zsírt leadni. Aerob nélkül is tudsz fogyni, de aerobbal könnyebb kalória mínuszt elérni, nem kell a kajával annyira lemenni és nem lassul be az anyagcsere.
2016. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lesz akkor fogyás aerob nélkül is de idővel megakad,a tested hamar rááll, hogy miből kell dolgoznia, gondolj arra, hogy a világ jelentős része a mai napig éhezik, a testünk erre van beállítva, nehezen épít izmot és könnyen bont le, könyen hízol és nehezen fogysz zsírból, mert az ember sokáig olyan körülmények között él (sőt még a mai napig a többség ugyan így él) ahol ez az előnyös
2016. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Tehát elso, fontos a lassu ch , hogy ne akarjon ragaszkodni a testem a meglevő zsirhoz,mint vészraktároz?
2016. ápr. 2. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt nagyon jól le van írva a lényeg:


[link]


Nekem az aerob a fő mankó. Anélkül egyszerűen nem tudok kereten belül maradni éhezés nélkül. De sport mellett simán létrejön a kcal deficit, úgy, hogy minden szükséges tápanyagot megkap a szervezetem, és én sem maradok éhes.

2016. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! :)
2016. ápr. 2. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!