Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Has edzés? Szükséges?

Has edzés? Szükséges?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam, hogy nem szükséges külön edzeni hasat, mert megfelelő tömeg esetén szálkásítás után szép hasizom lesz látható. Máshol ennek teljesen az ellenkezőjét állítják.

Ti hogy vagytok ezzel? Igaz ez?



2016. ápr. 3. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő,de én úgy tudom ,hogy nagy részben az étkezésen múlik , de persze edzeni is kell rá ,hogy szép,esztétikus legyen.
2016. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ha nem edzed, mitől lesz rajta megfelelő tömeg?
2016. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én alapjáraton a has edzése mellett vagyok. A másik "tábor" azzal érvelt, hogy a többi izomcsoport edzése közben, amikor a has feszül, stabilizál, kap elég terhelést.
2016. ápr. 3. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kap elég terhelést, hogy neked 8-10% testzsírnál is jól nézzen ki. Szerintem.
2016. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: Ez kb úgy hangzik, amiért egyesek lábra sem edzenek, holott nem úgy néz ki a lábuk, mint ami kap egyéb gyakorlatok alatt elég terhelést. :P :D
2016. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni, hogy pl. Szabó Zsolt, vagy egy erősember nagyon hasazik. Csak stabilizációhoz nincs szükség annyira fejlett hasizomra.
2016. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Ez OK, de a kérdésben kimondottan szép hasizomról van szó, nem arról, mennyire van rá szükség. ;)
2016. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértünk :)
2016. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pár sorozat koncentrált hasprés variáció és vákum gyakorlattal letudtad a hasedzést. Persze ha rendesen edzel a többi izomcsoportra.
2016. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy sulyos guggolastol es felhuzastol erosebb hasizmod lesz mint barmennyi felulestol. Sokan nem edzenek peldaul kulon karra se mert az osszetett alapgyakorlatokkal leedzel minden izmot.
2016. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!