Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondjátok már meg, hogyan...

Mondjátok már meg, hogyan lehet eltüntetni a sörhasat 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva megyünk nyaralni, és már 2 hónapja azon vagyok, hogy valamennyit eltüntessek belőle, mert nagyon nem tetszik nekem. Az a baj, hogy magas, vékony alkat vagyok, hosszú végtagokkal és valamiért lerakódott az utóbbi 1-2 évben ez a sörhas (azelőtt sose volt gondom) és már fel szeretném számolni egyszer s mindenkorra.

Kardiózom minden második nap 45 percet, súlyzós edzést is csinálok, közepesen nehéz súlyokkal...az étrendemre is jobban odafigyelek, lecsökkentettem a minimumra a cukros, zsíros kajákat, ebédre csirkemellre, vagy halra alapozok. Azonkívül körítésnek zöldséget, nassolni pedig gyümölcsöt szoktam. De mégis elég makacsul ragaszkodik oda ez a pocak!


2016. ápr. 4. 20:10
1 2
 1/17 Cortez70 ***** válasza:
Folytasd a diétát és az edzéseket és majd rendben leszel. Gyümölcsből nem sok fér a diétába.
2016. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kisboltos ***** válasza:

Igen, a gyümölcsöt is el kéne felejteni, hogy még hatékonyabb legyen. A kardiót egy picit feljebb viheted, úgy 1 óra körül, főleg ha már egy ideje ugyan ennyi.

Amúgy meg ennek idő kell, de két hónap alatt elég nagy változást el lehet érni. Szóval hajrá!

2016. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Gyümölcs totál off, közepesen nehéz súlyokat nehéz súlyokra (minek tartson fenn a szervezet izmokat, ha nem kell neki, csak kisebb súlyokra?), és a cukros zsíros kajákat ne minimumra, hanem offra. Több segítség a sárgkapszulában, vagy esetleg privátban.

18F

2016. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
diéta
2016. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem most kellett volna neki állni hanem az elmult években kellett volna visszafogni az alkoholizalast es helyette sportolni, viccek ezek a nyárra kockás has meg fogyás kerdesek
2016. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

amúgy a gyümölcsel nincsen semmi baj, simán mehet, csak nem napi 10 kiló. akármelyik vegán testépitőt megnézed, vödör számra zabálják a gyümölcsöt, és mégis sokkal szárazabbak, tömegelés alatt is, mint egy átlag kondis.

https://www.youtube.com/watch?v=sVdT1AxN2PA

2016. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Cortez70 ***** válasza:
Ja, egy raklap clennel és trennel én is zabálhatnék 10 kg banánt. :)
2016. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezen napokat lehetne vitatkozni, de olvastam pár cikket, ami szerint először a keményítőt vették ki a diétából, tehát a gabonákat, és utána a gyümölcsöket. Én már ott tartok, hogy inkább kitapasztalom magam, mert minden hülyeséget össze lehet olvasni.
2016. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még annyit szeretnék megtudni, hogy van jelentősége annak a hasi zsírégetésben, hogy csinálok-e kimondottan hasi edzéseket mint pld. felülések? Vagy a lényeg a kardió edzésen van?


Mindenfelé az írják, hogy a hasi zsír lebontásánál a legeredményesebbek az aerob típusú edzések. Én biciklizni szoktam, mert ezt szeretem a legjobban. Tudom, hogy ez nem a leghatékonyabb (a futáshoz, ellipszishez képest), de mindig felhúzom a fokozatot és jó intenzíven tekerem. Váltanom kellene futásra?

2016. ápr. 4. 22:36
 10/17 Cortez70 ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Attól, hogy hasra edzel még nem égetsz onnan el több zsírt. Nem így működik. Kalória mínuszban tudsz fogyni, mindegy, higy bicajjal vagy kocogással éred el. Természetesen ez étrendtől is függ, mert lehet annyit enni, hogy a futással sem leszel napi kalória mínuszban. Sokan futnak a szigeten is évek óta, ès marad a súlyuk.
2016. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!