Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2-3 hónap alatt lehetséges...

2-3 hónap alatt lehetséges 7-8kgt fogyni? 186-187cm vagyok és 70kg. Nem vagyok kövér, de a hasamról a párnákat szeretném eltüntetni+kockákat is szeretném újra látni. Kosárlabdázom ill. elég sokat sétálok. Zsírégetőt is használnék a diéta mellé.15/F

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha jó a kajád.
2015. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Közel 190cm-hez akarsz alig több mint 60kg lenni?? Ezt a hülyeséget gyorsan felejtsd el!

Kockákhoz rengeteg hasprés és más hasizomerősítés kell, ami hosszú idő és fogyás mellett eléggé nehézkes.

2015. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Fiúként 187 centi mellé a 62 kg nagyon-nagyon kevés. Ennyi idősen is. Ne azért legyen "kockás" a hasad, mert annyira vékony vagy..

Ne a zsírégetőn legyen a fókusz, hanem az egészséges, fehérjedús táplálkozáson (csirkehús és sok zöldség) illetve a sok mozgáson. A séta szép és jó, de na.. :) Ha izmos hasfalat szeretnél, akkor bizony konditerem.

Azért tudom mindezeket, mert van egy két méteres 17 éves öcsém, akit pont hogy zavar, hogy vékony és nehezen épít magára izmot, valamint egy profi sportoló párom. Ki vagyok okítva táplálkozás téren. :)

2015. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, mert nincs miből.
2015. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!