Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem vagyok hízékony típus...

Ha nem vagyok hízékony típus akkor mehet így a dolog?

Figyelt kérdés

januárban és februárban szó szerint zabáltam,ettem amit megkívántam de 1 kg sem jött fel rám,pedig tuti hogy volt kalóriatöbblet,ezért gondolom azt hogy nem vagyok hízékony típus

és lényegében így tömegeléskor "mind1" mit eszem csak kalóriatöbblet legyen,jó próbálok azért egészségesen étkezni akkor is, de aki nem hízékony akkor lényegében ehet mindent?



2016. ápr. 5. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Kezdjük ott hogyha nem eszel fehérjedús ételeket akkor nem fog nőni az izom bármit zabálsz. A megfelelő összetett szénhidrátok pedig pont ezért fontosak számodra mert gyors az anyagcseréd és ha szemetet eszel az csak felül bemegy alul kijön viszont hasznosulni nem fog.
2016. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja es a szálkásítas nekem megy gond nelkul tehát azzal nem lesz baj
2016. ápr. 5. 16:42
 3/6 A kérdező kommentje:

jo de azert megtolhatom a reggeli egy kis pékáruval

rizs,husok,zab,turo,burgonya meg ilyeneket ennék de ezekből nem tudok sokat enni,igy gondoltam h reggelente eszek olyant ami nem igazán egészséges de sok a kaloria benne

2016. ápr. 5. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam. Nem azért kell egy nehezen hízónak minőségi kaját bevinnie hogy ne hízzon hanem ezért hogy amit bevitt azt hasznosítani tudja a szervezet. Ezért van az hogy többet is kell ennie egy ilyen genetikájúnak. Nyilván ha rád jön a félrezabálhatnék nem kell tartanod az elhízástól viszont tudnod kell hogy a kakaós csigából nem lesz izom. De ezt feleslegesen írtam le ha te már elhatároztad hogy sz.rsz a kajára. Csináld ahogy gondolod de akkor olyan eredményt is várj..
2016. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az étrend minősége mindig nagyon fontos, de ha izmot akarsz növelni, akkor még inkább, már leírták, miért.

Gondolom, ha jó étrendre, amiben megvan minden, ami kell, plusz energiának rádobsz értéktelenebb, de energiának megfelelő ételeket, az beleférhet neked, persze ha kimondottan egészségtelenül eszel, akkor ne csodálkozz, ha valami bajod lesz.

Nekem pl. ha sok plusz kalória kellene, ennék egy csomó zsírt. Sok tápanyagot nem adna, de arra nem is lenne szükségem, csak az energiára s arra, hogy ne dobálja az inzulinomat, mert nekem az nem jó. De nem mindegy, milyen zsírról lenne szó.

2016. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat zsirok pl lehetnek pl a mandula,kesu stb
2016. ápr. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!