Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 2edzés terembe elég...

Heti 2edzés terembe elég lesz? Péntek-szombat? Kis alakformálást szeretnék leginkább fenék-combra

Figyelt kérdés
20éves kezdő lány vagyok edzés terén, barátnőm ért a gyakorlatokhoz terembe h miből mennyit kéne a gépen és hogyan, rá bízom magam, de csak heti ezen a 2napon tudna velem eljönni.. nem kevés ez?

2016. ápr. 6. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak fenékre és combra fogtok edzeni a barátnőddel, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak, ő sem ért hozzá.
2016. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért?

nyilván felsőtest se lesz kihagyva de én nagyobb hangsúlyt akarok combra fektetni

2016. ápr. 6. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, az egész testre kell edzeni.

Ha máskor nem tudod megoldani, akkor ez van, még mindig jobb, mintha semmit sem csinálnál.

De igyekezz majd úgy szervezni az életedet, hogy inkább heti 3-szor menj és lehetőleg ne egymást követő napokon.

2016. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Eleinte lehet ezzel is pici fejlődés, de hamar stagnálni fogsz. Heti 3 komolyabb edzés kellene és teljes testre. És a jó étrend is számít, anélkül nem sokra mész. Nem terembe edzel, hanem teremben. :)
2016. ápr. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 nap elég necces. Ha teljes testre akarsz edzeni, ezt 2 napba besűrteni elég húzós. Ráadásul két egymást követő napon... Így semmi regenerációs idő nem marad.

Így csak eleinte fogsz fejlődni.

Barátnő nélkül nem megy? Én is egyedül járok, interneten összeszedtem az alap infókat, itt egy nagyon jó fej válaszoló privátban véleményezte, plusz van még egy segítségem, akivel átbeszéltem, de tulajdonképpen egyedül nyomom, és szerintem nem haladok rosszul.

Neked sem lenne muszáj szerintem máshoz igazodnod.

2016. ápr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát és ha keddre otthon guggolásokat csinálnék meg rubint réka tornát?:D

igen most azért függök tőle, mert ő tudja mi kell nekem miből mennyit, régóta benne van a témába én kb azt se tudom melyik masina mit csinál:D de amint belejövök és megjegyzem, akkor magam járok le és nem igazodok hozzá:)

lényeg a lényeg kevés a heti 2

tehát necces a heti 2 én is így gyanítottam:(

2016. ápr. 7. 08:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most kapaszkodj! Ő nem fogja tudni, neked miből mennyi kell. Max azt, hogy mit, és hány sorozatot!

Hogy mekkora súllyal, hány ismétlés, azt csak te fogod érezni!

2016. ápr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerda-szombat és teljes test. Ez kb. 7 gyakorlat. Semmi nehézség nincs benne, simán belefér.
2016. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!