Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szabályosan végrehajtott...

A szabályosan végrehajtott guggolásnak, kitörésnek súlyok nélkül is van értelme?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 16:19
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Max kezdőként pár hétig, ha gyenge vagy.
2016. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Nincs. Súly nélkül el se fogsz jutni addig hogy rendesen érezd a célizmot.
2016. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%

Hát...én súly nélkül edzek és érzem is meg látom is a hatását.

Meg egy csomó jó hatása van (pl ízületi szempontból).

Oké, ez itt Testépítő kategória itt mindenki mázsákkal guggol de ha te nem tudsz súlyokhoz jutni akkor is toljad, mert feleslegesnek nem mondható.

2016. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért amikor emberek fél kilómétert sétálnak kitöréssel, az hozni szokta az egyhetes izomlázat :)


Én kezdőként súly nélkül guggoltam, így se bírtam huszat, de ez csak fáradás, nem rendes terhelés, úgyhogy hamar kellett a súly, most pedig venni is kell, mert 18 kilóm van összesen, ami lófütty. Egészen más érzés súllyal :D Érdemes azzal végezni, szerény véleményem szerint. Hogyan is növelném a terhelést anélkül? Guggolnék vagy sokat? Úgyse menne, kifáradok hamar és unalmas is. Motiváló is súlyokat pakolgatni.

2016. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
A kifáradás még nem okoz izomnövekedést.
2016. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme,csináld bátran! Az egy más kérdés,hogy ha egy idő után nem vagy megelégedve az izmosodással/erősödéssel,akkor használhatsz súlyt is,ezt majd meglátod.
2016. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!