Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud nekem írni egy jó...

Valaki tud nekem írni egy jó teljes testes edzéstervet? Heti 3-4 alkalommal mennék.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 19:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Hány munkasorozat, vagy gyakorlat menjen az izmokra? Kicsikre 3-4, nagyokra 4-5 sorozat edzésenként?
2016. ápr. 7. 19:13
 2/3 Cortez70 ***** válasza:

Pl: guggolás (másik napon lábtoló gépezés) fekvenyomás rúddal (vagy egykezesekkel) , felhúzás (heti 1 elég) evezés rúddal (vagy húzódzkodás, csigán lehúzás mellhez), mellről nyomás állva rúddal (vagy egykezesekkel ülve vállból nyomás), Bicepsz állva rúddal (vagy egykezesekkel), Csigás letolás tricepszre (vagy fekve homlokra engedés), hasprés, valamilyen vádligépes okosság.

Mindenből 3-4 munkasorozat. Lehet variálni a gyakorlatokat, azért írtam zárójelben másikat. Nem kell minden edzés napon ugyanazt végezni. Heti 3 edzés elég egyelőre.

2016. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Stronglifts 5x5 sokaknak bevallt jol osszerakott edzesterv ha ezt koveted nem nyulhatsz melle.
2016. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!