Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyorsan, munka közben, állva...

Gyorsan, munka közben, állva betolható szénhidrátforrásra tippek?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan munkám van, hogy csak egyszer tudok rendesen leülni étkezni, ami a 8 óra alatt nagyon kevés... A fehérjemennyiség még így is megvan, de nehezen hízó típusként a nap maradék részében nem tudok elég szénhidrátot bevinni.
2016. ápr. 7. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

zabpehelyliszt shakerben 100gr fél liter vízben. Egy húzóra. Az 60gr ch.

De nem döntenék csak ch-t magában. rágj el mellé egy kigyóubit is :)

Szép kis látvány lenne :D

Amúgy nem vicc.

2016. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcs. Ha sok CH kell, akkor banán, ha kevesebb, akkor mondjuk alma. De vannak még lehetőségek.
2016. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nállunk legalább hűtő van melóban. Mindig van nállam 2 turmix az egyikbe 200g zab+ 30g tejsavó, a másikba 125g rizs + 30g tejsavó.
2016. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A párom egyszer eszik melóban, de sokkal korábban, mint a szünete, így állva eszik, falatonként. Rizst édesen vagy tojással vagy zabkását. Nála mondjuk segít, hogy zsír is rendesen akad az ételeiben, bár a rizseiben kevesebb, abból azért visz valamelyes mennyiséget és zabkásából is kell egy bő kiló. S ez még csak a reggeli, 6 és 7 között... De 3-ig ki kell tartania.

Én speciel nem így csinálnám, sok vizet tartalmazó ételekkel, hanem szárazabbal. S akinek passzol, kicsit emelheti ezeknél az ételeknél a zsírt (én eleve fehérjét és zsírt ennék, de az egy más műfaj). Valahogy meg kell oldani a kalóriabevitelt, van pár út, neked kell tudnod, mi passzol hozzád a legjobban.

2016. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen esetekben zabpehely és tejsavofeherje megy. Most vettem instant zabpelyhet ami nagyon jól oldódik vízben.
2016. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A zablisztet kipróbáltam, hát működött rendesen az öklendezési reflex :D de letúrtam nehezen. Ez változni fog, megszokom idővel?
2016. ápr. 10. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
nálam nem volt ilyen probléma, próbáld ízesíteni valamivel.
2016. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!