Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Synthol vélemény? Részletek lent.

Synthol vélemény? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nyomok a vádlimba egy kis syntholt. 5 éve edzek, szoktam vádlizni is, de nagyon le van maradva a többi izomcsoporthoz képest. Minden más izmom már elég szépen ki van dolgozva, de a rossz vádligenetikám miatt a vádlim egyszerűen sehogy sem nő. Mivel a combom is elég nagy, így még hülyébben néznek ki a kis vádlijaim. Láttam már pár nagyon nevetséges képet olyanokról, akik mértéktelenül nyomták a syntholt, de én arra gondoltam, hogy ésszel egy kicsit nyomnék, hogy kicsit kevésbé legyen szar a helyzet, mert tényleg akármit csinálok nem nő. Mit gondoltok? Mértékkel belefér?
2016. ápr. 8. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az "ésszel" kifejezés, meg a synthol egy mondatban. Ez az igazi paradoxon.
2016. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele.
2016. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg ha rendesen edzel mindenre, látszik, hogy nem vagy homár. És ha valaki valamennyire ért a sporthoz, tudja, hogy a vádli makacs izom.
2016. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Edzd meg keményebben a vádlit én tudom ajánlani hogy álló vádlinál felteszel először egy közepes súlyt csinálsz 6 ismétlést majd növeled 10 kg mal megint 6 ismétlés. Addig vidd a súlyt amibe már csak 3 ismétlés megy. Utána mehetsz visszafelé is. Nekem bevállt ez a módszer. A syntholt szerintem felejtsd el, inkább maradjon vékony mint azt használd
2016. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom, az egyetlen értelmes felhasználása a syntholnak az, ha szerencsétlenül asszimmetrikus valamelyik izmod, talán versenyzel is és egy picit besegítesz, hogy jobban nézzen ki. Az, hogy felhozni vele egy izmot, nekem nem tűnik jó ötletnek. A látható mennyiségű plusz amúgyis nagy mennyiség, gondolom, nem az előbb említett kisebb korrekció...


Full laikus vagyok amúgy, de attól még nagy hülyeséget csak nem írtam. Én személy szerint kerülném amatőrként, mégse normális dolog ilyesmit tolni a testünkbe, ahova az nem igazán való.

2016. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A drog és a szteroid se való a testbe meg tulajdonképpen a mekis kaja se, de a Synthol biztos hogy semmiképpen ha normális vagy
2016. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ötlet nem új az elképzelési kivitel viszont pocsék és dilettáns.A synthol nem szívódik fel,vagyis azt valamikor ki is kell venni,tokosodhat is kockázatos.Ilyenkor nyár előtt sokan töltetnek vádliba hyaluront plasztikai sebésznél.Az egy természetes anyag és októberre komplikációktól mentesen fel is szívódik károkozás nélkül.Két vádli ha nem lufira tölteted három-négy kilóból ki is hozható.
2016. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van olyan betegségem, amitől vádlit nem tudom változtatni. 120 kg-ra felhízva egy fél centit sem nő a kerülete.


Én még így sem gondoltam a syntholra.

Plasztikainál van implantátum erre, de inkább maradok a skipped leg day beszólások eltűrésénél.

2016. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok kéne hozzá hogy látszódjon. Veszélyes mert ha eret találsz a tüdődbe jut az olaj, vagy szív, agy, megakad egy érben.
2016. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!