Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzós edzés utáni futás...

Súlyzós edzés utáni futás zsírégetésre?

Figyelt kérdés

Heti 2x edzek konditeremben. Sima súlyzós edzéseket csinálok, elsősorban izmot építek/szeretnék építeni. Összességében kevés látható felesleg van rajtam, kivéve a hasamon, ami igencsak látványos és zavaró. Tudom, nincs "célirányos" zsírégetés hasra, de ebből szeretnék leadni, valamilyen aerob kiegészítő edzéssel, persze mellette csinálni a súlyzós edzéseket.

Minden edzés után szoktam futni futópadon körülbelül 1,2-1,5 km-t 10 perc körüli időtartammal, amolyan extra zsírégetés céljából.

Szerintetek ez mennyire hatékony?

Milyen intenzitással és mennyit lenne érdemes futni edzés után?

Esetleg érdemes egy külön nap csak futásra? Ha igen, milyen mennyiségben (izomvesztés elkerülésével)?



2016. ápr. 10. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Heti 2x10 perc? Éppencsak több a semminél. Heti 3 súlyzós edzés kellene, és heti 3-4 aerob. Az erob minimum 60 perc. Ha kardió, elég 40, intervallumból 30.

Ha meg tudod oldani, ezt más napokra érdemes tenni, mint a súlyzós edzést.

2016. ápr. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
40-60 perces aerob kellene vagy 20-25 perces intervallum. 10 perctől ne várj semmit. Amúgy meg az étrendtől függ a nagy része.
2016. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D Nem mondok semmit
2016. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogadjunk étrended nincs

Sárga kapszula című iromanyt töltsd le olvasd el

2016. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!