Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem lenne egészségügyi...

Ha nem lenne egészségügyi kockázata az illegális készítményeknek koxolnátok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 20:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az emberek 90%-át ez az, ami visszatartja a pénz mellett
2016. ápr. 11. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:

--gömb--


De még mennyire.

2016. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért ne tennék? Gondolom egy idő után alap dolog lenne
2016. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért az ára se két figying, de valószínűleg össze szedném rá a pénzt, mind ahogy mindenki más.
2016. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem, mert jelenleg nincs annyi pénzem, hogy egy épkézláb kúrát le tudnk folytatni.
2016. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ez holnaptól lenne így, akkor azt mondom, hogy nem. Ha születésem óta így lenne a dolog, valószínű természetesnek venném és jó dolognak és akkor igen.
2016. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudnék annyit költeni ételre, hogy igazán megérje.
2016. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyelőre (full kezdő vagyok, mellesleg csóró is) nem, később azért bizonyára lenne csábítás... Szép dolog, hogy az az igazi, amit naturálban érek el, de azért engem is elsősorban az egészségügyi kockázat zavarna, úgyhogy ha az kiesne, az erősen megváltoztatná a leányzó fekvését... Ott lennék sok év edzés után mondjuk 50 évesen naturálban... Nőként sem lennék túl izmos, az én ízlésem nem olyan... Egy pici segítség csábító lenne, főleg, hogy anélkül egy idő után csökkenne az izomtömegem, pedig olyan veszett magasra eleve nem megy fel. Nem attól várnám a csodát, először megtanulnám, amit kell, inkább csak akkor használnék valamit, ha már teljes erőbedobással is alig fejlődöm, pedig még szeretnék.
2016. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem. De haljak meg testvérem ha a jövőben nem leszek tele.
2016. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Simán. Csak azért nem lennék naturál, hogy arra verhessem magam, mikor a nyeszlett testem nézik. :) Mindenki az eredményért dolgozik, és ha van rövidebb út, hát hülye lennék kihagyni. De onnantól kezdve, hogy egy kis kockázata is van, nekem már nem éri meg. Az egészség az mindennél fontosabb. Lelkileg is nagyon bele tud rokkanni valaki, ha egészségügyi okból abba kell hagynia a kokszolást, és onnantól a közelébe sem ér a korábbi eredményeinek.
2016. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!