Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterem helyett TRX+Workout?...

Edzőterem helyett TRX+Workout? Megéri?

Figyelt kérdés

Jelenleg edzőterembe járok hogy kicsit megerősödjek és belekezdhessek a workoutba.

17F

170cm/60kg


Van hely ahol húzódzkodásokat és hasonlókat tudok csinálni.

És tervezek venni egy TRX-et.

Futni,biciklizni is szoktam.

És ezek után az edzések után is innék egy fehérje turmixot. Vagy ha van időm csinálnék rizst és natúr csirkemellet.


A fentiek annyiból megfelelőbbek nekem mert nincs havi bérlet és csak a hátsó udvarba kell kimennem,nem kell 1 órát utazni az edzőteremig és vissza.

A fentiek felérnek az edzőtermi edzésekkel?

Vagy járjak továbbra is edzőterembe mert a fentiek nem érik meg?

Vélemény?

Gondolom máshogy néz ki egy súlyokkal eddző és egy saját testsúllyal eddző.



2016. ápr. 12. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha talaj közel meg tudsz csinálni egyetlen fekvőtámaszt úgy, hogy a trx-be kapaszkodsz, akkor mondhatod, hogy kinőtted a trx-et.
2016. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
"Jelenleg edzőterembe járok hogy kicsit megerősödjek és belekezdhessek a workoutba. " ugye vágod hogy ennek a mondatnak nincs érteme ? kondizni jársz hogy elég erős legyél az edzéshez. kondiba mit csinálsz? nézed ahogy más edz?
2016. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

miért simán lehet motivációt gyűjt :D

A kérdésre válaszolva nem kell a "fehérjeturmix" csak költs rendes kajára, és sem a futástól sem a biciklizéstől nem leszel izmos, a kertben workout meg ilyesmi sem ér vmi sokat, egy darabig megy de ne várj tőle semmi komolyat..

2016. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Srác azt hiszi a workout szó azt jelenti saját testsúlyos edzés. Csak simám edzést jelent, nem baj. Súlyokat vegyél a kertedbe papa inkább, ha nem akarsz utazgatni, jobban jársz.
2016. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4 mert te öreganyádat emelgeted húzódzkodás közben vagy mi?!

Meg amúgyis a TRX-re írtam azt...haver

2016. ápr. 12. 16:46
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért nagy a pofád és miért pont nekem ugatsz be, aki kivételesen be se szólt neked te gyökér. Hogy jön ide a húzódzkodás? A workout azt jelenti edzés angolul. Amiről te pofázol azt a street workout csak a streetet lehagytad majomgyerek. Hatalmas formád lesz a t-rextől nyomorék.
2016. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De kiderült hogy a workoutot a hátsó kertben felhuzodszkodás és trx meg biciklizés futás keretein belül szerette volna...
2016. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
calisthenic =/= workout.
2016. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jójó de tudjuk mire értette na :D
2016. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki azt mondja hogy workout akkor a legnagyobb valószínűséggel a street-re gondol. De nem ez volt a kérdés lényege. Mind1
2016. ápr. 12. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!