Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrend és edzés-fajta...

Milyen étrend és edzés-fajta válna be nekem?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok és sajnos kicsit felszaladtak a kilók 167-CM magas vagyok és ehhez a 80-KG. A pocakom elég nagy. Most át tértem helyes normális étrendre az-az reggel, délben, és este 6-7 kor étkezem.


Reggel- mentolos tea és kevés gyümölcs.

Délben- Párolt zöldségek, hal, csirke hús, és ehhez hasonló nem zsíros nem édes nem lisztes ételek.

Vacsora- általában ugyan az mint az ebédem csak kisebb adagban.


Hetente 3x tornázok 30-40 percet kardio edzést csinálok pontosabban Jump és Step-et, valamint fekvőtámaszt, felülést, guggolást 1 nap 1 óra futás. Szerintetek ez így beválik nekem?



#fogyás #kardio #Hogy fogyak le?
2016. ápr. 13. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Jónak tűnik elsőre, mióta csinálod, mekkora a változás eddig?
2016. ápr. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
100%

Szálkásító diéta kellene és aerob edzések + erősítő edzések.

Az étrended szar. Reggel is kellene fehérje + kis összetett ch. Sok gyümölcs pont nem fér a diétába! Erősítő edzésnek súlyzós kellene.

2016. ápr. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Első válaszoló: Ez a 2-odik hét, és fogyás még nem indult be, de viszont az álló kepeségem javult az emésztésem is. Jobban érzem magam.


Második válaszoló: Igen jobb lenne a súlyzós edzés, de sajnos nincs lehetőségem edzőterembe menni mert nincs. És a munkámból kifolyólag nincs időm be menni a városba edzőterembe. Csak itthon tudok edzeni, első sorban kicsit le akarok fogyni és amint lesz össze spórolt pénzem akkor akarok belevágni az izom növelő edzésbe, és szeretnék vásárolni egy multi funkciós edzőpadot. Szóval akkor változtassak az étrenden? gyümölcsből nem eszek sokat nagyjából csak citromot, és kevés almát narancsot eszek, és folyadékként meg citrom leves ásványvizet iszom. Az edzésnek meg szerintem is jobb lenne az aerob edzés szóval változtatok csak ugye nem árt egy kis kardio sem mert elégé leromolt az állóképességem de most már elkezdett javulni.

2016. ápr. 13. 18:12
 4/6 A kérdező kommentje:

Multi funkciós edzőpad alatt ezt értem egy ilyenbe szeretnék beruházni itthonra szerintetek ez jó lenne?


[link]

2016. ápr. 13. 18:15
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
100%

Jó lenne, de kellene még szerelhető két egykezes súlyzó is. Meg mondjuk húzódzkodó rúd. Az étrendben emeld meg a fehérjét, legyen napi kb 2g x ttkg. Kevés gyümölcs. Kis rizs vagy zab az mehetne, mert kellene némi összetett ch.

Olvasd el a sárga kapszula című kis könyvet. Keress rá neten.

2016. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Húzódzkodó rúd az van, fel is szereltem. Egykezes sújzót meg talán tudok a héten szerezni. Az étrendhez meg anyit hogy rizst azt eszek, meg túrót is szokok enni. Reggelire meg keresek valami jó kaját ami be indítja a napot, de nem gátol a fogyásban.
2016. ápr. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!