Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azzal a kérdéssel fordulok...

Epicgain kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szeretnék végre rendesen étkezni napi 3x legalább. Nincs sok keresetem mivel középiskolás vagyok 18 éves 185cm magas 95kg. Nem tudom mennyiből jönne ki naponta-hetente-havonta az ára. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Étrend kiegészítőket is használok (tejsavó, bcaa, vitaminok) súlyzós edzés mellé.

2016. ápr. 7. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Eloszor az étrendet kellett volna megcsinalni nem a kiegészítőket megvenni...

Sárga kapszulát töltsd le olvasd el megtudod mi kell neked szálkásító vagy tömegnövelő etrend. Fel kilo csirkemell 900 forint rízs kb 200 forint egy napi adag

2016. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Szia. Az étrendkiegészítőid és a jelenlegi rossz kajáid árából kijön egy tökéletes étrend. Amúgy a te paramétereidre kb 50ezer ft egy hónapban.
2016. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom de amikor elkezdtem (1.5-2 éve) akkor egyszerűbbnek tűnt megvenni a kiegészítőket, összerázni meginni és kész. Akkor még az is dobott rajtam de már csak stagnálok. Köszi mindenkinek :)
2016. ápr. 7. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi a testzsírod? Egy ~80-85 kilós száraz tömegre számolva nem kell olyan nagyon sok kaja, heti 8-10 eft-ból ki lehet hozni bőven.
2016. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!