Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért beszélnek le mindenkit...

Miért beszélnek le mindenkit az otthon edzésről? Pl lépcsőzés, leg magic, guggolás? A táncosoknak is jó az alakjuk mégse edzőterembe járnak

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 10:42
1 2 3 4
 1/37 Osynho ***** válasza:
90%
Biztos nem járnak edzőterembe / nem edzenek súlyokkal?
2016. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Cortez70 ***** válasza:
84%
Én ismerek táncosokat akik járnak terembe. Pl Molnár Andi is teremben edz. Hatékonyabb a termi edzés azért ajánljuk ezt.
2016. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Én 2embert ismerek, egyik tánc tanár és olyan combja és feneke van h durva, a másik nőhöz tornázni szoktam járni, neki is komoly alakja van
2016. ápr. 13. 10:58
 4/37 anonim ***** válasza:
Ritka az, aki otthon sokáig motivált marad... Teremben meg előbb utóbb vannak ismerősök + könnyebb hozzászoktatni magad, hogy el kell menni egy helyre edzeni, mint, hogy otthon rendszeresen edz... Otthon ha egyszer a kijelölt időben nem edzel, akkor egyre gyakrabban fogod magad lebeszélni róla.
2016. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Cortez70 ***** válasza:
Ez nem mond ellent annak, hogy teremben jobban le tudsz edzeni.
2016. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj az otthoni edzéssel, amíg van elég felszerelés és motiváció.

Nekem amellett, hogy otthon nincsenek eszközeim, kell a terem feelingje...

Ha valaki jártas a saját testsúlyos edzésben, és megoldott a progresszió, akkor OK. De anélkül, és súlyok nélkül az otthoni tornák, guggolások csak elente hoznak fejlődést, később csak szinten tartasz velük.

2016. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
mert ostobák! csináld nyugodtan otthon nem mindenki járhat terembe. idő munka végett . én ismerek sok táncos lányt nagyon csinosak .
2016. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Az emberek egy jelentős része még a terembem sem képes rendesen leedzeni a testét, hogy annak nagyobb eredménye is legyen, pedig ott aztán minden körülmény adott. Ezekután otthon pláne csak pinalegyezni fog.
2016. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
A csinosság elég relatív én ismerek 165 magas 75kg-os csajt is, aki "csinos"...
2016. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
De én nem akarok fitness versenyző lenni, hanem szimplán a combon feszességét és a fenekem kerekségét akarom megőrizni legfőképp.. nekem annyi motiváció elég h berakjak otthon egy jó mixet és nem bírok tovább ülni:D
2016. ápr. 13. 12:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!