Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha van egy személyre szabott...

Ha van egy személyre szabott diétám, amit 100%-ig betartok, + heti 3x cardiót nyomok, akkor 1 hónap alatt hány százalék izommal gazdagodhat a testem? Ill. hány százalék testzsirt veszithetek? (kb. )

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
genetika... diéta... edzés... pihenés függő. miért kell ezt naponta megkérdezni?
2016. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Naturálban havi netto max 1 kg izom jöhet,az is csak eleinte ilyen ütemben. De kalória mínuszban nem lesz ennyi növekedés, még akkor sem, ha kezdők tudnak egyszerre zsírt leadni és izmot növelni. De kalória mínuszban nem lesz max növekedés. Zsírleadáshoz meg kalória mínusz (deficit) szükséges. Heti 0.5-1 kg zsír adható le.
2016. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenki tud egyszerre fogyni és izmot "növeszteni". pl ha eddig ettél napi 6000 kalóriát, de valójában neked 3000 is elég, és leviszed 3000-re, akkor fogyni is fogsz, viszont nőni is, mivel a megfelelő kalóriádat még mindig megeszed, csak nem eszel többet. lepucolni és tömegelni nem lehet egyszerre, de a lepucolás és a fogyás között hatalmas különbség van.
2016. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na megint miért lettem lepontozva, mikor igazan van? vicc ez az oldal.
2016. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem èn voltam, csak szólok.
2016. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt nem is állitottam, csak imádom, hogy irok valamit, ami úgy van, és ahelyett hogy valaki megprobálná megcáfolni, vagy leirni a saját véleményét lepontoz. az hogy ez a bizonyos valaki elolvassa shopbuilderen vagy valamelyik hasonló tájékozott oldalon, hogy ahhoz hogy pár kilót leadj, versenydiétába kell kezdeni, és el is hiszi... az már csak az ő baja. viszont egy minimális gondolkodással vagy logikával rá lehetne jönni, hogy már ha a kajád minőségén javitasz, akkor is le lehet adni a visszatartott vizböl is, és a zsirbol is, miközben az izomtömeged ugyanúgy jön. (személyes tapasztalat)
2016. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!