Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két hónap alatt kockahas?

Két hónap alatt kockahas?

Figyelt kérdés
Lehetséges lenne?
2016. ápr. 16. 16:36
 1/10 A kérdező kommentje:

Fiú

-14

-167 cm

-50.3 kg

2016. ápr. 16. 16:36
 2/10 anonim válasza:
Attól függ van-e rajta felesleg, nekem pl. az utolsó nagyjából 1centis kis semmit volt a legnehezebb ledoglozni róla, a többi pár hét alatt megvolt. Kőkemény edzéssel, meg odafigyelve mit eszel, lehetséges.
2016. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A kaja fontosabb, mint az edzés, van aki hónapokig kinlódik aztán edzés után 2 hamburger mellet sír, hogy ilyen sokat dolgozik és nincs eredménye...
2016. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, én napi 1-2 tábla milkacsoki fölött sírok mindig, hogy nincs eredmény. :D Köszönöm a válaszokat! :D Próbálom letenni a csokit! :D
2016. ápr. 16. 16:50
 5/10 anonim válasza:
Nem kell letenni, csak ne nyomj be lefekvés előtt 2 táblát osztd be néha néha napközben 1-2 kocka elég. Azt se vallom, hogy az evés élvezetét el kell hagyni szoktam nézni sportoló srácot, akinek általában megfogadom a tanácsaid, de csak részben, mert az vallja számára az evés nem élvezet már csak a munkarésze, hogy fejlődjön a teste, ez már beteges. Olvasgass utána miket hagyj ki az étkezésből, elsősorban fehér lisztes cuccok, tészták. Meg lehet tartani néha ilyen bűnösnapot, csak ne tartozzon hozzá a napi rutinodhoz.
2016. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Másik nagyon fontos meg hogy még fiatal vagy így nem szabad a szervezetedet éheztetni, fejlődésben vagy, egyél rendszeresen, csak odafigyelve.
2016. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Várj, majdnem 170 centi vagy, 50 kiló és nincs kocka hasad? Dobj már be 1 képet, mert ezt elég nehéz elhinni, tuti vannak éhség kockáid. (tipikus vékony gyerekek kocka hasa)
2016. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem éhségkocka, mert zsíros vagyok! :D
2016. ápr. 16. 18:10
 9/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ha ilyen alacsony testsúllyal zsíros vagy, akkor nem szálkásítani kéne, hanem izmot felszedni, tömegelni, mert alig lehet izom rajtad. Sőt szerintem zsír sem nagyon, csak nincs hasizmod, ezért nem látszik. 45 kilósan már alultáplált lennél. Olvasd el a sárga kapszula című könyvet vagy a bodybuilderen az alapismereteket.
2016. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyárra mi?

Nem erre törekednék.

Olvasd el, alapok: [link]

2016. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!