Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hónapon át minden napra...

Egy hónapon át minden napra fél kiló csirkecici + rizsa (napi 4-5 adag a fő étkezések mellett) + Scitec Jumbo 4.4kg. Ha beleadok mindent mennyi kg jöhet fel ez az egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Heti 4 eddzés + pihenőnapokon könnyebb gyakorlatok.ezt így megéri csinálni? valamit változtassak?mennyit hízhatok a mérlegen?Remélem összvissz felmegy 4-5 kg,de többel sem lenne bajom :D

2016. ápr. 19. 20:34
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
83%
Naturálban havi netto 1 kg izom jöhet, az is csak eleinte ilyen ütemben. Hiába hízol te 5 kilót, ha abból csak 1 kg lesz az izom.
2016. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A napi 4.4 kg Jumbot kicsit sokallom.
2016. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
88%
Arnold, úgy jön a tömeg.:)
2016. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ectomorph vagyok ezért ,ha kicsi zsír jön fel ,az sem baj,már dob rajtam valamit! Elnézést, nem olvastam el mit írtam :D
2016. ápr. 19. 20:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Alacsony vagyok ,kb170cm ,2hónapja 49kg al kezdtem ,most 53 vagyok.Remélem ez majd segít ezt növelni!
2016. ápr. 19. 20:50
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
76%
Tömeget növelni segít. De mint írtam, az nem full izom lesz.
2016. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szénhidrátot ki kéne számolni grammra hogy nyomon tudd követni hogy pl 4gxttkg -mal tudsz e fejlődni, ha nem akkor emelni kell.
2016. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen súly mellett pénz kidobás a csirkemell.Egyél combot azon legalább több a zsír.Finomabb így könnyebb enni hosszútávon és több kalória.Az ár különbözetből pedig vegyél brokkolit,mert a csirke-rizsből kihagytad a zöldséget.Zöldségből legalább annyi menjen mint húsból,Ha fél kiló hús megy akkor fél kiló brokkoli is menjen.A cukrot pedig csak edzés után igyad,ha már hagytad magad bepalizni a megvételével.
2016. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!