Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 2x-i edzés ugyan arra az...

Napi 2x-i edzés ugyan arra az izomra Bukásig?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok és otthoni súlyokkal edzek. Ha napi 2 alkalommal (reggel & este)bukásig egyazon izomcsoportra dolgozom, az jól működhet?

Mivel ha kimerül a glikogén, nem tudok felemelni több súlyt, de ha este még ráedzek ugyan arra a már sérült izomra teli glikogénnel

akkor tovább rombolhatom az izmot, jobban ösztökélve hogy alkalmazkodjon, növekedjen. Nem?

Szóval jó a napi több edzés ugyan arra az izomra?



2016. ápr. 21. 12:55
1 2
 11/16 Cortez70 ***** válasza:
55%
Szerintem meg baromság. Nem tudsz regenerálódni. Egyszer kell edzeni, de akkor keményen. Nem pinalegyezést kell csinálni és akkor nem érzel majd késztetést még egy edzésre. Ennyi.
2016. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Már hogyne tudnék, hat napom van regenerálódni ugyanúgy mintha 1x edzenék/nap.. annyi a különbség hogy így tényleg szétbombázod magadat. Késztetés ide vagy oda, egyszerűen csak belegondolni hogy a reggel megedzett izom munkára fogható még este (nyilván nem ugyanakkora volumennel de az nem is cél)
2016. máj. 4. 15:24
 13/16 Cortez70 ***** válasza:
Akkor is baromság, de majd rájössz. Te még kezdő vagy kisgyerek, én meg 30 éve edzek. Próbáltam már mindent elhiheted. Nehogy már te akard megmondani nekem, hogy kell edzeni bakker. Eszem megáll. Gyere velem egyszer edzeni és majd rájössz öcsi, hogy mi az az edzés!
2016. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:D csak meg ne verj
2016. máj. 6. 15:53
 15/16 Cortez70 ***** válasza:
Nem verekszem, csak nekem ne ugasson be egy kis kezdőgyerek. Sehol nem vagy hozzám még öcsi.
2016. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Valamit félreértettél, mert nem "ugattam be" de ahogy gondolod.
2016. máj. 9. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!