Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő után látszódna meg...

Mennyi idő után látszódna meg az eredmény, ha minden nap erősíteném a bicepszem? Milyen otthon végezhető gyakorlatokkal lehetne szép karizmom? Naponta mennyi időt szánjak erre?

Figyelt kérdés
21/L

2016. ápr. 22. 20:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Olvasd el az alapvető tudnivalókat, a gugliba írj be 3 szót:

- alapismeretek

- sárga kapszula

2016. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Cortez70 ***** válasza:
81%
Minden nap? Úgy soha. Olvass még egy kicsit.
2016. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig valóban "értelmes" válaszokat.

Esetleg valaki ennél szakszerűbben és hozzáértőbben?

2016. ápr. 22. 21:33
 4/24 anonim ***** válasza:

Kérdésenként:

1. Nem bírod naponta érdemben terhelni, legyen 4-7 naponta. Ha jól csinálod és étrended is van akkor hónapok, évek alatt látszik valami hasznos.

2. Emelgetsz valamit aminek van annyi súlya, hogy 8-10x elbírd egy sorozatban. Húzódzkodás feléd néző tenyerekkel. A "szép" szubjektív, lányként nem lesznek 50-es karjaid hiába adsz bele mindent, de nem értem pontosan mit szeretnél.

3. Csak a bicepszezésre 4-7 naponta max 30 percet.


Egyéb: Ajánlották a Sárga kapszula felhasználói kézikönyvet, tényleg hasznos lenne az elején.


Miért cél a szép karizom 21 éves lányként? Nem kockás hasat meg kerek popsit szeretnél?

2016. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Kenzo Tenma ***** válasza:
87%
Nem kell naponta edzeni, mert nem tud regenerálódni az izomzat. És tényleg olvasd el a srága kapszulát, mert fingod nincs az egészről. sargakapszula.hu
2016. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Cortez, hagyd. Nem fogja fel és kész.
2016. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Napi 100 jó gerincszétcsesző felülést is nyomhatsz a négyzetrácsos hasadért.
2016. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

21 évesen ennyi eszet hol lehet kapni?

(ezért tuti lepontoztok, de tényleg 21 évesen:D)

2016. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk szerintem ismerek idiótábbakat is...
2016. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel láthatóan kezdő, mehet teljes testes edzés is, akkor heti háromszor is edzhet rá.

A nemi megkülönböztetést én sem támogatom, viszont ennek kicsit ellentmondva értékelem, hogy egy lány bicepszet akar növelni. Bár ha mondjuk eszébe sincs lábazni, akkor kisebb a lelkesedésem, pedig azt én se szeretem és nem is érdekel a lábam kinézete jelenleg. De olvassunk utána, gondolkodjunk normálisan s jöjjünk rá, hogy erős test kell nekünk, nemcsak egy nagyobbacska bicepsz.


Én heti 2 alkalommal egypár percet nyomok rá, nem mérem az időt, viszont bukásig edzek. Poénos, utána egy pohár vizet nehéz megemelnem, bár ez nem jelenti azt, hogy gyorsan fejlődne. Ez türelemjáték.


Kezdőként meglepő lehet, milyen kevés edzés elég némelyik izomnak hetente, s valahogy ha folyton gyilkoljuk, nem fejlődik jobban, sőt. Ezért kell tájékozódni először.

2016. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!