Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kezdjek hozzá street...

Hogy kezdjek hozzá street workouthoz?

Figyelt kérdés
Nem az olyan látványos gyakorlatokat akarom megtanulni,hanem csak simán testépítést akarok (mell,váll,tricepsz,bicepsz stb...),még erősebb akarok lenni és nagyon jó testet.Van egy park a közelben ahol tudnék edzeni.Már jártam konditerembe pár hónapot és alapból genetikailag is erős testű vagyok,sokan irigykednek rám hogy ilyen kevés edzéstől hogy van ilyen jó testem.Én erre még rá szeretnék gyúrni keményen,de nem tudom hogy kezdjem el,mi mindent kell tudnom.Egyedül mennék edzeni és nem akarok semmit sem rosszul csinálni ezért lenne szükségem valaki segítségére.Azért szeretnék így edzeni hogy csináljak is valamit az életemben mert az anyagi helyzetek miatt sajnos nincs lehetőségem bármit is sportolni vagy akármi más foglalkozás :/ 18f
2016. ápr. 22. 21:28
 1/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
2016. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
10%
El kell döntened hogy testépítésbe kezdesz vagy saját test sujjos edzést szeretnéd elkezdeni. A kettő teljesen más. Ha az alapoktól akarod kezdeni és gondolom igen lehetsz akarmilyen "erős" most akkor is jobb ha az alapoktól kezded. Mert ha az alapokat nem csinálod tökéletesen akkor a többit se fogod. Van erre egy jó könyv a címe fegyenc edzés. A könyv a fekvotamasszal kezd de annak is vannak szintjei. Az első az az hogy a falnál meg kell csinálni 3 x 50 et. Ez lehet így most konnyunek hangzik de az izmaid nagyon könnyen fáradnak. És a végére nem is lessz olyan könnyű. A fekvőtámasz legmagasabb szintje a könyv szerint az egykezesből talán 2 x 20 mind a kettő kezre. És ezek után következnek a többi izmok még mozgatása is
2016. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt akarom elérni hogy még erősebb legyek és még jobb testet akarok
2016. ápr. 22. 22:04
 4/4 anonim válasza:
Akkor a street workout jó lessz neked. Mert ott ne csak "felfujod" az izmaidat. Akkor az a könyv amit írtam az neked jó lenne
2016. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!