Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményed a testépítőkrő...

Mi a véleményed a testépítőkről? Fizikum és életvitel terén egyaránt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 19:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
Jobban értek a badizáshoz, mint te. Kint éltem Amerikában, láttam ezt-azt. Még Arnolddal is találkoztam futás közben. Ő jó gyerek amúgy, csak nem kellett volna neki se szereket szedni. Egyszer küldtem neki postán kolbászt, szalonnát. Azt mondta faxa. Neki is a kolbásztól jött az embertelen ereje. Ő még tényleg erős volt azért, szkanderben sem tudtam lenyomni. Pedig már milyen öreg. A mai 19-20 éves gyúrósok sehol sincsenek hozzá képest. Kár, hogy a régi jó dolgokból nem marad semmi.
2016. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

Vicc, ami itt megy.

Csak a baromság mindenhol.

2016. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Bekötötték végre az internetet a szellemi fogyatékosok otthonába is?

Korábbi hozzászólóktól és a kérdés kiírójától azért megkérdezném, hogy mi a véleményétek azokról az emberekről akiknek fogalmuk sincs egy adott témáról mégis marhára szeretnek okoskodni róla?

Olvasni kéne először 2 sort aztán véleményt formálni..

Esztétikai sportról van szó egyébként, nem véletlenül hívják testépítésnek.. Nem vödrök emelgetésében vagy szarlapátolásban kell minél jobbnak lenni, a megfelelő kinézet a cél..

2016. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el,mindenki ilyen sötét??

Egyaltalan tudjatok azok a "porok" micsodak?

2016. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Te mégis mit képzelsz magadról,hogy sértegetsz? Véleményt kérdeztem.Aki nem tud kulturáltan megnyilvánulni, az inkább ne írjon semmit.
2016. ápr. 27. 20:44
 16/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha már kultúrához rétünk, azt hiszem ideje megállni egy pillanatra mert nem éppen ennél a kérdésnél manifesztálódik a kultúra magasiskolája..

Idióta sztereotípiákat tényként beállítva, a témában teljesen inkompetensként okoskodni, hát nem feltétlenül nevezném kulturáltnak.

2016. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Fizikumukkal nincs gond,csak nem kéne koxolni,és a legtöbbre bizony ráférne az intelligencia-edzés is.
2016. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A 75%-os válaszoló tuti troll:)
2016. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem, tesó. Kobold vagyok. Egy szálkás kobold. ;)
2016. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Kisboltos ***** válasza:

esküszöm élményt ezt a kérdést olvasni. írjatok még hülyeségeket :D

egyébként én is testépítőnek tartom magam. sok sportot kipróbáltam már, de azt hiszem ebbe tudtam a leginkább beleszeretni. ezt nem lehet elmondani, ezt csinálni kell.

2016. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!