Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Korábban végeztem saját...

ASDLKW ADSLKAW kérdése:

Korábban végeztem saját testsúlyos edzéseket, szóval van egy alapom. El akarok kezdeni komolyangyúrni erőre/méretre. Egy négy napos edzéstervre lenne szükségem. Neten sokat találtam, de elvesztem az információtengerben. Ajánlanátok egy programot?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 28. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőször menjen 1-2 hónapig teljes testes edzés, utána mehet majd osztott.
2016. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Halihó, én is úgy kezdtem 4 éve ahogy te csináltad, aztán áttértem a konditermi edzéshez keverve saját súlyos gyakorlatokkal. Én először, az alap gyakorlatokat pakoltam bele az edzésembe, felhúzás, guggolás, fekve nyomás. Majd pár hónap múlva áttértem egy osztott edzéstervre, ami már inkább a súlyzós edzésre fókuszált. Persze a kézen állva fekvő, az egykezes fekvő, az egylábas guggolás húzódzkodás, meg a híd, megmaradt mellette, mert nagyon hasznosak, meg nem utolsó sorban, rohadt jól néznek ki :D meg a teremben rajtam kívül nem csinálja őket senki :D

Egyébként ,én a shop.builder oldalnak az edzéstervei közül szedtem ki egy 4 napos edzéstervet az elején. Majd később már kidolgoztam a sajátomét, ami nekem megfelelő volt.

Nekem így vált be.

2016. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!