Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek hozzá?

Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Elolvastam a Fegyencedzsés című könyvet. (A gyakorlatokat csak átfutottam.)

Nem teljesen tiszta nekem, hogyan is kezdjem el. Nagyon lényegesnek tartja, hogy fokozatosan az ELSŐ LÉPÉSTŐL kezdjünk mindent. De mennyi a kezdő mennyiség? Azt írja par hetente növeljük a mennyiséget egy kicsivel. De ha mondjuk egyből meg tudom csinálni, akkor meddig csináljam, vagy mennyitől kezdjem? Van benne egy példa. Hogy ha valaki meg tudná csinálni az 5. lépést, mégis fontos hogy fokoztosan az elsőtől kezdje a gyakorlatokat.

Van a FRISS HÚS (azt hiszem ez a neve) edzésterv a végén. 2-3 edzősorozatot kér. Az mit jelent? Amennyit meg tudom csinálni szabqlyosan 3 sorozat alatt?

Nagyon megköszönném. segítséget. Ha valami nem tiszta nyugodtan kérdezzetek rá, lehet nem fogalmaztam elég világosan.

17/L



2016. máj. 1. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha izmos akarsz lenni először is kell egy rendes étrend hogy izom legyen abból amit eszel... aztán az edzés..

Annyit kell belőle megcsinálni amennyit ír és még meg is tudsz csinálni, az ismétlésszám az hogy hány darabot csinálsz, a sorozat hogy ezt hányszor csinálod meg..

2016. máj. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Látom szövegértés megy. Én 11 évesen megértettem....


Ügye van egy gyakorlat, ennek van 3 szintje. Első edzésen csinálj 3x annyi szabályosat ammennyit tudsz, a következőn próbálj meg többet, ha nem megy akkor simcs probléma. Ha elérted a haladó szintet azt ismételd még 2-3 edzésen és utána lépj szintet.


Kérdés?

2016. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
így már világos. Köszönöm a segítséget! (^_^)/
2016. máj. 1. 09:58
 4/8 A kérdező kommentje:
és erőnövelés lehetséges izomnövelés nélkül?
2016. máj. 1. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván a két dolog erősen együtt jár, viszont vannak esetek, hogy erőnövekedés van kifejezetten izomgyarapodás nélkül, mert az idegrendszered is erősödik, illetve javul a technikád ezért erősebb leszel egy adott gyakorlatban. Ha ez a progresszió viszont folyamatos, úhgy mindenképp lesz izomnövekedés is. De ne izgulj akkor se lennél túl izmos ha akarnál.
2016. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen szövegértésről magyarázol, elpofáztam hogy zabálni kell ha már azt a fegyencedzést csinálgatja valaki mert különben semmit nem fog elérni.... aztán válaszoltam mit jelent a sorozat és az ismétlés és hogy mennyit csináljon..
2016. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es nem neked mondtam a szövegértést hanem a kérdezőnek.
2016. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaa értem :D
2016. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!