Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt szedjek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
21 éves vagyok 180 cm és jelenleg 68 kg! Kb fél éve kezdtem edzeni de eközben egy hónap ki maradt sajnos! Télen volt egy kis tömegnövelés akkor mentem fel 63/4 ről 70 kg ra de most nyárra szeretnék kicsit leszálkásítani. Jelenleg szedek biotech zero feherjét mellé egy one a day vitamint és egy mega aminot ezek mellé még szedjek még valamit? Gondolok esetleg kreatinra vagy esetleg edzés utánra kis szénhidrátra? At étrendem rendben van! Előre is köszönöm a válaszotokat!
2016. máj. 4. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nyárra leszálkásítassz, akkor megin leszel kb 64 kiló, inkább tömegelj.
2016. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
180 centi 70 kilóról hova szálkásítasz te idióta barom?
2016. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy 70 kg vagyok eléggé zsíros vagyok ezért szeretnék kicsit szálkásodni a nyárra majd utána megint tömegelnék! Kedves Válaszoló ;)
2016. máj. 4. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor is nulla lennél ilyen adatokkal, ha csak zsír lenne rajtad. De gondolom, kellenek a kockák a Balatonra, ha amúgy szarul nézel is ki.
2016. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a mega amino az nagyon kell. :D
2016. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 CsakMester97 ***** válasza:
Fehérje + minőségi CH kellene.
2016. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy normális étrend kéne első körben megfelelő edzéssel. Ebbe bele lehet illeszteni egy jó fehérjét meg vitamint aztán csókolom. Kreatinnal majd ráersz foglalkozni később ha ennyire izgat, de ilyen aminokra csak a pénzed szórod semmi értelme.
2016. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na akkor az étrendem a következő:

Reggeli zabpehely fehérjével, ebéd csirkemell rizs paradicsommal vagy brokkolival (inkább paradicsom a brokkolitól már kb undorodom) uzsonna csirkemell rizs paradicsom, vacsora pedig szintén csirkemell zöldség körettel és napközbe mikor nasiznék akkor gyümölcs! Fehérjét reggel iszom mindig zabpehellyel és edzésnapokon edzés után pihenő napokon pedig este lefekvés előtt! Az edzéseim pedig heti 3 plusz mellette heti 3 foci edzés! Vitamint napi egyet eszem, aminot pedig kondi edzések előtt 3 foci edzés előtt és után 3 mert akkor nem iszok fehérjét!

2016. máj. 4. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
De még mindig nem értem, hova szálkásítasz.
2016. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem étrend, csak odafigyelsz hogy ne nagyon egyél szart, ami jó dolog, de nem elég. Fogalmad sincs miből mennyit viszel be még kb.-ra sem.
2016. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!