Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futáshoz, milyen táplálékkiegé...

Futáshoz, milyen táplálékkiegészítőt szedjek tömegnövelés alatt?

Figyelt kérdés

Az L-karnitinre gondoltam bár azt írják zsírégető, de nem gondolnám hogy a tömegnövelő étrendebe belekavarhatna ez a kis karnitin vagy igen? Van erre jobb alternatíva , esetleg glutamin?


Egyébként újra formába szeretnék lendülni , már egy éve teljesen inaktív vagyok betegség és stressz miatt le is fogytam és azért kell a futás mert nem kifejezetten testépítő edzést folytatok ugyanis boxolok ,de természetesen a súlyzós edzés is szerepel a palettán .



2016. febr. 25. 12:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Még annyit ,hogy régen futottam orrba-szájba nem volt gond mert megvolt a súlyom de most fogok tudni tömegnövelni a sok futás mellett? Persze nem egyből 10 km-rel kezdem de ha annyit lefutok sokkal több többletkalóriát kell bevinnem?

Tudom ,hogyan kell tömegnövelni, ismerem az alapokat egyedül ezt nem tudtam soha.

2016. febr. 25. 12:39
 2/4 anonim ***** válasza:
összeegyeztethető a futás a tömegnöveléssel ,de ne naponta vuss vagy ilyesmi, BCAA-t érdemes inni futás előtt
2016. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 igen nemm ***** válasza:
Heti 2-3 alkalom bőven elég az ilyen módú kardióból. L-karnitinnak esetedben nem sok értelmét látom. Glutamin/BCAA vagy ezek kombinációja lesz a nyerő. Ahogy előttem is írták a BCAA lenne a legmegfelelőbb.
2016. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Pont glutaminom van es nem BCAA-m de talan nem dol ossze a vilag. Akkor a karnitinrol lemondok , legalabb sporolok :)

Es meg valami, van esetleg tapasztalatotok a beta alaninnal kapcsolatban?

2016. márc. 3. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!