Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kúra? (bővebben lent )

Kreatin kúra? (bővebben lent )

Figyelt kérdés
Van valami értelme 180 cm vagyok 62 kg thaiboxolok kevés testzsír eszek mint állat rizses csirkét meg jó kajákat edzek mint állat de nem jönnek a kilók kreatinra gondoltam nem tudok már mit kitalálni jumbot is tolom lassan 3 éve edzek full szálka vagyok már xd

2016. máj. 5. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Fingod sincs az egészről olvasd el a sárga kapszulát ingyen letölthető. Ki kéne számolni az étrendet meg nem össze vissza hülyén edzeni és akkor jönnének a kilók. Nem tájboxolni kell ha izmot akarsz építeni hanem terembe elmenni és normálisan edzeni.
2016. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szomordj meg elolvastam azt a szart írtam hogy figyelek az étrendre nem azért thaiboxolok mert izmosodni akarok hanem azért mert azt szeretek sportolni csak azt kérdeztem hogy ha kardio mellett tolom a retek kreatint annak lesz valami értelme vagy csak felvizesedek tőle ?
2016. máj. 5. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen alpári suttyó inkább tanulja meg, hogy milyen stílusba nyilvánul meg embertársai felé.
2016. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kardió mellett nem fog izomépítő hatású lenni.
2016. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kreatin elősegíti a könnyebb izom anyagcserét az izom sejteknél megkötött víz segítségével. Nedves környezetben sokkal könnyebben végbemennek a folyamatok.


Ha a korábbi megszokott edzéseidre még rá akarsz dogozni de az korábban mér túl megterhelő volt, akkor a kreatin segít abban, hogy könnyebben megtehesd. A HMB szintén segít, de annál nincs töltési idő. Azt beveszed és másfél óra után tetőzik a szintje és robbanékonyabbá válsz a kreatin+HMB -től. Azután a HMB szintje kb 2.5 óra múlva a felére csökken, vagyis abból a napi adagot el kell osztani arányosan az edzés ideje alatt és több kis adagban bevinni, hogy ezeken az időkön belül kedvezően hasson és mindig meg legyen a szintje.


Egyik se ad erőt önmagában csak könnyítik az edzést, robbanékonyabbá teszik az izom munkát ha kihasználod többlet edzéssel a lehetőséget. Ha nem, akkor ezek kimennek és nem hatott szinte semmit. A kreatin lassabban megy ki a kúra végén több nap alatt, majd viszonylag gyorsan vissza áll a szervezet saját kretin termelése. A kreatinnál az elején kell idő mire telítődik a szervezet, de ott is két hónap után érdemes kihagyni pihenőt, mert után újra kezdve megint jobban hat.


A HMB-nél nem kell kihagyni és hozzászokni se lehet. vISZONT OTT A sokkos izom terhelés az ami égeti a zsírt a HMB+kreatin mellett.


Ezek segéd anyagok, ami önmagában nem erősít csak elősegíti a többlet edzés lehetőségét az izom munka könnyebbé tételével. Ha kihasználod akkor erősödsz, ha nem akkor így lehet előállítani a világ legdrágább vizeletét! :)

2016. máj. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kivancsi lennek arra a full szalka testre. Tolts fel egy kepet magadrol
2016. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!