Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Győzike interjú! Igaza van?

Győzike interjú! Igaza van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=TjXT5ktgaBY

Én végignéztem és igazat adok neki.


2016. máj. 9. 21:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Nem néztem végig, de bizonyos dolgokban jól elmondja, hogy mi a helyzet. Nem rossz gyerek a Győzike, ő akart valamit, elérte. Híres lett. Sokan irigyek rá. Nyilván a kategória győzelme érdekes volt, mert egyedül indult, de lefogyott, akárhogy is nézzük. És ebből a lefogyásból megint pénzt kreált magának. Nem hülye ő, csak sokan azt hiszik.
2016. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem itt senkit nem erdekel egy 30 perces gyozike interju, kerdezz valami konkretat, miben van igaza?
2016. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
12%
1. Ő nem szakad meg a munkától és mégis jobban keres mint az emberek nagy része, én se gondolom hülyének, az más hogy hülyének kell magát mutatnia
2016. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

A stílusa miatt lehet fikázni, és én sem cserélnék vele mert nem szeretnék ilyen módon népszerű lenni. De van pénze, és a videóban is elmondja, hogy a sok fikázó és lehúzó hozza neki a milliókat. És mivel ő egy ilyen ember, hogy le tudja őket szarni, az utálóiból (is) gazdagodik meg.


És ami a "győzelmét" illeti, nem tehet arról, hogy ő indult egyedül (a nőiben többen is voltak egyébként), és ő nem testépítőként akart szerepelni, hanem csak hogy megmutassa, le tudott fogyni ilyen rövid idő alatt és el tudott indulni egy úton. Meg persze ebből is jön pénze, marketing. Ügyes.

2016. máj. 9. 22:01
 5/31 anonim ***** válasza:
96%

Abban igaza van, hogy akik köpködik csak reklámot csinálnak neki. Normális ember csak kiröhögi. Szép dolog, hogy lefogyott, de ugye ha ezt hétköznapi módon teszi közzé az nem elég giccses, hogy reklámot csináljon neki. Ő maga mondta, hogy működik mögött a marketing gépezet, ki van ez találva. Ha valaki túl sokat foglalkozik vele, csak neki keresi a pénzt, főleg ha még másoknak is erről beszél. Ha nem foglalkoznának vele, akkor már régen nem a feltűnősködésből élne.


Nem egy Nobel díjas matematikus, de megvan a magához való esze, tud folyamatosan beszélni, érvelni, még ha nem is olyan választékos, mint egy politikus vagy színész, az ő szintjén pont elég. Tudja mit miért csinál, mit akar, és tesz is érte. Ez elég kevesekről mondható el.


Az hogy kicsit gusztustalan módját választotta a pénzkeresésnek egy dolog, de nem sértett törvényt, legalábbis nem ítélték el. A hírnevét azoknak az embereknek köszönheti akik akár pozitív akár negatív módon ráizgultak a kezdetektől. Én nem követem az életét, zenei és celeb munkásságát, tőlem felkophatott volna az álla.

2016. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
hogy lenne igaza, egy csicska az ember. azt hiszi hogy ő a király, mert elment zsirleszivásra meg egy egyedüli indulós kitalált kategóriában nyert. azt hiszi, hogy ő nagyon keményen dolgozott, mikor egy gyakorlatot nem tud szabályosan megcsinálni, és kislány súlyokkal edz. a videót nem néztem végig csak kb 5 percet, mert annyira promitiv az ember, hogy egyszerüen hosszú távon elviselhetetlen. hány éves ? 40? 50? ennyi idő alatt hogy nem sikerült megtanulnia normálisan magyarul beszélni? mindenkinél többnek hiszi magát, pedig egy senki, azzal keres pénz, hogy kiabál, meg lejárat egy egész etnikumot. gratulálok, ez aztán életcél. pont hogy ő "egy beteg ember" mert feltünési viszketegsége van. továbbá olvassátok el molnár peti irását, abban is van igazság. ő csak egy udvari bolond.
2016. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
28%
ja és hozzá tenném hogy akárki, aki pl 1 évig edz rendszeresen és tudatosan étkezik, sokkal jobb formát tud összehozni, mégse mennek versenyre, meg nem verik a nyálukat.
2016. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#6 Pont az ilyen agyatlan marhák hozzák neki a legtöbb pénzt, mint te. Győzike az embereivel kidolgozottan keresi a pénzt, te meg itt vagdalózol. És bár szerintem sem dicsőség ily módon meggazdagodni, de ha jól érzi magát, akkor miért ne csinálná?
2016. máj. 9. 22:16
 9/31 anonim ***** válasza:
Heroldka, nem fogod, hogy ő a feltűnősködésből él? Ha ő lefogy akkor nem csak csinál egy before-after képet, hanem egyéni kategóriát csináltat magának, amiben elindul és nyer egy undorító öltönyben. Hír legyen, minél nagyobb, ez a lényeg.
2016. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
én miért hoznék neki pénzt? nem beszélek róla, nem követem, TV-m nincs. innentől kezdve miről beszélsz?
2016. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!