Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Győzike interjú! Igaza van?

Győzike interjú! Igaza van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=TjXT5ktgaBY

Én végignéztem és igazat adok neki.


2016. máj. 9. 21:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
#10 Nem tehetek róla hogy ilyen sötét vagy, de az előbb írtad le a véleményedet róla. Ennyi elég, más elolvassa, és benne is van a csávó a köztudatban.
2016. máj. 9. 22:28
 12/31 anonim ***** válasza:
de te gyökér, te raktad ki a kérdést.
2016. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
ez a sport amúgy sem a pénzről szól. lehet hogy ez a nyomorék x milliót keres, attól még aki valóban testépitő, az szeret edzeni, az edz, minden nap, keményen, és nem azért, hogy kirakhassa FB-re meg nem azért hogy benne legyen a TV-ben, hanem mert ez az élete / szenvedélye. lehet hogy ő sokat keres bohóckodással és saját maga meggyalázásával, de mire megy vele? inkább csinálom azt egész életemben amit szeretek, és nem sok pénzt, mint hogy egy milliomos csicska legyek.
2016. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
7%
Ő is edz minden nap, elmondta. Azt is elmondta, hogy szereti csinálni, élvezi. Ennyi.
2016. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%
Ki fenyegette meg?
2016. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
már nem azért, de láttad a videóját? ha annyira gyakran edzene vagy szeretné, akkor 1. miért kellett mütét? miért nem pucolt le rendesen 2. miért nem tud egyetlen egy gyakorlatot sem szabályosan megcsinálni? mikor a nőmet levittem a terembe, egyszer kellett neki megmutatni a gyakorlatot, másodszor már ment neki. 3. miért 5-10 kilókkal edz?
2016. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
55%

Senki nem mondta, hogy nem gusztustalan. De azért milliomosként annyira nem csicska, csak bohóc, ennyi. Mire megy vele? 40 évesen megalapozta a saját és gyerekei életét. Csak erre. Te meg gályázhatsz 60 évesen is lófasz pénzért, ha nem vagy túl tehetséges semmiben.


Amúgy a testépítők többsége amúgy nem egy szent ember ám. Nem valami szent küldetéstudattól vezérelve edzenek. Nagy részük csak mutogatja magát, és valóban van köztük lelki sérült is.

2016. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
milyen lehet egy olyan embernek az önbecsülése, aki ebből él? nem szégyelli el magát? én az utcára nem mernék kimenni, a családom elé nem tudnék állni, ha azzal keresném a kenyerem, amivel ez. és igen, nagy konditerembe járok, tudom hogy rengetek szefós van köztük, de ismerek sok olyat is, aki egyszerüen imád edzeni. ez olyan mint a zene. valaki azért zenél, mert szeret, más meg azért, hogy eladhassa magát. nem mondtam hogy minden testépitő szent. csak azt, hogy van aki 1000x jobban néz ki mint ez, és életedben nem hallottad a nevét, nem áll szinpadra, mert nem érzi "késznek" magát. van akiben meg van a maximalizmus, idealizmus, meg vannak ezek az egyedek, akik elmennek zsirleszivásra, és verik a mellüket, hogy ők bizony bajnokok. pénzt keresnek a semmivel, közben meg jani 6 éve rendszeresen edz, egy kis falusi sufniterembe, sokkal több emberséggel, tudással, és tisztelettel.
2016. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
8%
Magyarországon ez van. Máshol örülnek a másik sikerének, itt meg csak a fikázás megy. Lefogyott egy csomót, elérte amit akart, véghez vitte.
2016. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem meg a videót, de én Nógrádi vagyok és ismerem személyesen az egész Gáspár családot. Győzi a valóságban is egy irritáló,unszimpatikus személy (számomra is) akinek a lényeg az, hogy ő róla beszéljenek és ő legyen mindig a középpontban.De azt értékelem benne, hogy amit eltervez azt meg is valósítja, legyen szó bármiről.
2016. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!