Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Győzike interjú! Igaza van?

Győzike interjú! Igaza van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=TjXT5ktgaBY

Én végignéztem és igazat adok neki.


2016. máj. 9. 21:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Heroldka nyugi Győzinek ez a "celebség",bohóckodás csak egy "hobbi". Nekik nem ebből van a pénzük. Nyilván ebből is sok pénzt keresett már, de ők foglalkoznak mással is.
2016. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%

Mások vagyunk, ő nem szégyelli magát. A győzike nem edzeni szeret, csak le akart fogyni, nem izmosnak lenni, csak mutogatni magát és hírt csinálni, mit nem lehet ezen érteni?


Aki évekig keményen edz becsülendő, de azért tegyük hozzá, hogy magáért csinálja nem másért. Különösebb példaértéke nincs.


De amúgy bikini kategórától sincs messze. Azt hiszed oda annyit készülnek, mint egy profi testépítő? Egy csaj jó génekkel születik aztán fél év edzéssel simán nyerhet egy ilyen versenyt. Ilyen alapon a győzike se tett le sokkal kevesebbet az asztalra. De a buz1que kategóriában is vannak érdekes dolgok. Ez egy ilyen sport lett.

2016. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
32%
más sikerének? szerinted az siker, hogy valaki lefogy? szerinted azért VERSENYEN kell indulni, mert lefogyott? és még nyernie is kell? 1 indulónak minek inditanak kategóriát? meg mi az hogy 'ezt azért csinálta mert nem lehet egyből testépitő, hanem fokozatosan blabla' ??? miért kéne fokozatosan? 5%os formával minek szinpadra állni? ennyi erővel mindenki indulhatna, és mindenki nyerne. ez nem siker, ez semmi. amint irtam, akárki 1 év edés után jobb formát hoz. ha ő bajnok, én miért nem? ez nem irigység, csak lenézés.
2016. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Személyes véleményem, ha a testépítés versenyen arra kapnak az emberek pontokat, hogy hogyan néznek ki az izmaik, akkor miért ne lehetne akármilyen kategóriát indítani? Indítok egyet a saját nevemmel és csak én nyerhetek, haha.

Ez épp annyira abszurd és nevetséges, mint az egész verseny ebből a sportból. Aki edzeni akar az edzzen és élvezze, ne pedig a testét mutogassa, de ha már valaki olyan szintre süllyedt, akkor meg ne köpködjön másra.

2016. máj. 9. 23:14
 25/31 kennymc ***** válasza:
96%

Én sem szeretem Győzikét, de egy-két dologban igaza van. Most nem arra gondolok, hogy lejáratja magát, és ebből pénzt csinál, hanem inkább amit erről a sportágról, és az ezt űzőkröl mondott.

Az, hogy Ő lefogyott, és elindult egy kategóriában, amiben senki nem menne, ez egy dolog.

Az már megint más, hogy páran elkezdték támadni, pont azért, hogy legyen plusz like a facebookon, és megmutassák mennyire jófejek. Ott a Bodó Imi, aki viccet csinált Győzike fogyásából pár likeér, pedig pont Ő az az ember, aki elvette a magyar testépítő társadalom legröhejesebb alakját. Sokszor védte meg a feleségét, miszerint az Ő saját magánélete, hogy amíg nem pénzelte, addig livejasminen maszturbált a megélhetésér. Na most Ő pont ugyanúgy támad, ahogy a Dórit támadták.

Abban is igaza van, hogy sok lelkibeteg testépítő van. Ha nem vagy akkora, mint Ők, akkor nem ér annyit a szavad. Ha valaki nagyobb, mint Ők, akkor meg "biztos hozzájutott eredeti, minőségi cumóhoz". Ez más országokban nincs így, de itt valamiért ilyenek a "közszereplők". Sajnos nagyon lejáratják magukat.

Volt az a bizonyos Kathi Bélás ügy is. Megfenyegetett egy srácot, meg a családját, mert azt állította a Viviről, hogy cuccozik. Szegény Vivi életében nem nyúlt semmihez ugyebár..:D

Ha Vida Zolihoz lemész, hogy készítsen fel egy versenyre, akkor többet foglalkozik a motyókkal, és a kereseteddel, mint magával az edzéssel, kajával.

Bereczki minden második hobbistának a példaképe, miközben gyalázkodik, és leszólja azokat, akik nem edzenek, mert tényleg nincs idejük. Ő volt, aki szídta a gyári munkásokat, a több műszakban dolgozókat, hogy Ők baszták el a saját életüket, pedig semmit nem ártottak neki. Szimplán annyit, hogy nem edzenek. Na, és mindezt úgy csinálja, hogy azon kívül, hogy edzett, nem sok dolgot tett le az asztalra. Édesanyja, aki fiatalabb korában adta a pénzt cumóra, és minden nap előrecsomagolta neki a rizs, csirkét a mai napig ott masszírozza a verseny előtt a kisfiát. Thug life, keményen meg kellett küzdenie az életben.

Milliónyi példa van a communityvel kapcsolatba, és még ki sem tértem a sok IFBB Pro(stituált) lányra, akik csak azért állnak össze egy testépítővel, hogy felkapaszkodjanak a faszukon.

Félreértés ne essék, én nem Győzikét védem, nem is ismerem el az "eredményeit", de volt 1-2 igazság abban, amiket ezekről az emberekről, és ezzel a sporttal kapcsolatban mondott.

Természetesen akad kivétel bőven, de Ők ugye nem fürdenek ennyire a rivaldafényben..

2016. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
72%

Herodka te tényleg nem látod a lényeget? Te is lehetsz bajnok, majd ha ennyit bohóckodsz a médiában. Neked is csinálnak kategóriát. De neked nincs hírértéked jelenleg. Ő ismert. Ha egy sztárnak leszakad a körme az lehet hír. Ha téged vérbe fagyva találnak, akkor talán megemlíti a helyi újság egy 4x4-es rubrikában.


Persze hogy lefogyhatott volna szépen, szerényen, de minek? Nem fogod, hogy neki ez az életformája? Olyan mintha azt kérdeznéd, hogy egy autóversenyző miért nem vezet lassan? megtehetné..

2016. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
#23 A te kérdésedet átfogalmazom: szerinted azért versenyen kell indulni, mert valaki izmot szedett fel? Nem bu*is ez egy kicsit?
2016. máj. 9. 23:16
 28/31 anonim ***** válasza:

a győzikének a sirásának a fele arról szól, hogy mert a testépitők mennyit toppingolnak. minden sportban doppingolnak. és nem, nem b....zis. miért lenne b....zis? több teszépitővel / személyi edzővel beszéltem már, és azt kell hogy mondjam, nagyon szimpatikus, és kedves volt mind. volt akivel megbeszéltem egy találkozót, hogy adjon tanácsot, meg megnézzen, adott időpontot, 2 orát beszélgettünk, és egy forintot nem kért el érte, rendesen vissza utasitotta a pénzt. szóval igen, lehet jönni a berecki félékkel, de olyan, aki pont az ellenkezője. de most nem is az a téma, hanem az, hogy egy suttyó senki, aki megmütette magát, olyan embereket szid, akik akár 10-20 éve keményen edzenek, és mindent beleadnak ebbe a sportba. számomra ez a testépités:


https://www.youtube.com/watch?v=vZnLRqD4M-I

https://www.youtube.com/watch?v=TRcR-_nF84o

2016. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
8%

Győzike felszopók. xD Azért ez is kemény.


Megpróbálta beszopkodni magát a testépítők közé, de nem sikerült, most meg köpköd. Ez valami hihetetlenül undorító. Amúgy meg nem az utálóiból van pénze. Abból van pénze, hogy egy retek szar rendszerben élünk, ahol a semmit tevő, tróger celeb megél hereverésből. Azért nem ugyanaz.

2016. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

"a és hozzá tenném hogy akárki, aki pl 1 évig edz rendszeresen és tudatosan étkezik, sokkal jobb formát tud összehozni, mégse mennek versenyre, meg nem verik a nyálukat."


ezen mit kell lepontozni?

2016. máj. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!