Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzós edzés, mozgás étrend...

Súlyzós edzés, mozgás étrend nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az étrend fontos a testépítésnél, pontosabban fontosabb, mint maga az edzés, viszont az lenne a kérdésem, hogy elvesztegetett idő-e, ha 2 naponta súlyzós edzést végzek, a pihenőnapokon futok, vagy sem, ha az étrendre nem különösebben figyelek. Az is kérdés lenne, hogy külön válasszam az izomcsoportokat, tehát hetente csak 1x edzek egy izomcsoportot, vagy minden alkalommal egész testet kéne? Futásnak van értelme, vagy hanyagoljam? Célom egyenlőre csak annyi lenne, hogy kicsit formásodjak, most nincs rajtam túl sok izom, egy kis zsír, de nem sok. Régebben kövér voltam, de kinőttem, viszont a mellem kicsit zsíros maradt, ugye ez nem annyira szerencsés, mert fiú vagyok.. :D 17 éves vagyok, 172 centi, 64kg.

2016. máj. 15. 16:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy az edzés itthon történik, rendelkezésre áll egy 2x10 kilós egykezes szett, húzódzkodó rúd, valamint hamarosan egy fekpad és hozzá a rúd+súlyok. Edzőterembe nem szeretnék járni.
2016. máj. 15. 16:51
 2/5 Cortez70 ***** válasza:

Étrend nélkül is lehet az elején némi fejlődés, de hamar stagnálni fogsz. Főleg ha nem találod el a makrokat.

Kezdőknek teljes testes heti 3 napos terv kell. Olvasd el a sárga kapszula című kis könyvet. Neten keress rá.

2016. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz eleg, hogy egy kis valtozas legyen. A sportnak rengeteg jotekony hatasa van etrendtol fuggetlenul de nem fogsz annyit elerni mint jo kajaval.
2016. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El lehet érni hasonló eredményt, mint egy étrenddel edző, csak dupla annyi idő és kérdéses a kimenetele. Mindenesetre sokkal erősebb leszel, mint most.
2016. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is hasonló módon kezdtem, aztán egy idő után rájottem ,ha szeretném,hogy legyen valami látszata is a dolognak , akkor ez édes kevés. De nem elvesztegetett idő,sokkal jobb mint a semmi.
2016. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!