Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sikeresen lefogytam, hogyab...

Sikeresen lefogytam, hogyab tovább?

Figyelt kérdés

164cm/18eves/50 kilos lany vagyok.

Sikerult 65 kilorol 3.5 honap alatt dietaval es rendszeres futassal lefogynom.Szeretnek formasodni es mar nem akaroo tobbet fogyni.kerek feneket es feszesebb hasat.A gondom az hogy a labam mar eleg vekony,de a hasamon meg van egy kis zsir.Most hogyan etkezzek? Tömegnövelés? Súlyzózás?



2016. máj. 16. 08:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Mindenképpen gratulálok. Tartsad magad, de ne essél túlzásba.
2016. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1est hagyjad. Ne maradj 50 kilón(:D)

Tömegnövelés.

Olvasd el a Sárga Kapszula c. letölthető ingyenes kis könyvet.

Nyilván Súlyzókkal.

2016. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Súlyzózás már közben is kellett volna...


Én csak egy lelkes laikus vagyok, de én átváltanék kis kcal többlettel tömegnövelésbe, súlyzós edzésbe. Akkor lehet, az a kis zsír a hasadon is másképp oszlana el, ha több izom lenne mellette...

2016. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már elolvastam azt a konyvet :)

Es hany kaloriat kellene bevinnem?A napi rendszeres futasommal mi legyen? Lecsokkentsem heti 3ra?(5km-t szoktam futopadon) Es futas utan mindig szoktam egy adag tejsavofeherjet fogyasztani.

2016. máj. 16. 08:55
 5/13 A kérdező kommentje:
Konditerembe nem tudok menni.Beruhazzak egy kezi sulyzora vagy milyet ajanlatok?
2016. máj. 16. 08:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is a tömegnövelést javaslom viszont ne úgy hogy ma még pl 50g ch-t eszel holnap meg már 170-et hanem legyen 1-2 hét átvezető ahol fokozatosan emeled a ch-t. Pár kiló biztos visszajön mert betöltődsz és jön fel mellé víz is. A sárga kapszulát olvasd el.
2016. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most látom hogy már elolvastad.:D Azt hogy mennyi kcal-ra van szükséged azt igazából neked kellene kitapasztalnod mert ez sok mindentől függ.
2016. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Már elolvastam azt a konyvet :)

Es hany kaloriat kellene bevinnem?"


Lol.


Fehérje 2g/tstkg

Ch annyi, hogy havonta minimum fél kiló jöjjön neked/tstkg

(telítettlen) zsír 1g/tstkg


Heti egyszer ugyan abban az időpontban, wc után, kaja előtt reggel Pl minden hétfőn. Mérd le a súlyod, hogy gyarapszik vagy nem. És úgy mozgasd a CH-t

2016. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az étrenddel kapcsolatban pedig az lenne a kérdésem,hogy szenhidratbol es zsirbol mennyit vigyek be? A feherjenek tudom hogy magasnak kell lennie.120 g korul szokott lenni.szenhidratbol 140g zsirbol pedig 50.Melyiket csokkentsem,emeljem?
2016. máj. 16. 09:00
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) akkor a futassal mi legyen? (szeretem csinalni)
2016. máj. 16. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!