Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 25 eves,170 magas,57kg lany....

25 eves,170 magas,57kg lany. A cel nem fogyni hanem feszesiteni, szalkasitani egy kicsit. Tippek esetleg?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:
2honap mulva eskuvore vagyok hivatalos, jol kellene mutatnom :)
2016. máj. 16. 12:15
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
100%

A szálkásítás az zsírból történő fogyást jelent, nem izmosodást.

Heti 3 teljes testes erősítő edzés kell kezdőknek. Mellé mehet heti pàr kardio edzés. És nem ártana jó ètrend is, mert anélkül nem sokra mész. Olvasd el a sàrga kapszula című könyvet. Neten keress rà. De talàlsz terveket a bodybuilder honlapon is.

2016. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na várjunk csak... Ha nem akarsz izmot, mitől akarsz feszes lenni? Az izmok tesznek feszessé. És hogyan akarsz szálkásítani fogyás nélkül?

Szerintem nézz utána az alapfogalmaknak, utána döntsd el, mit szeretnél!

2016. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, már összemostam egy másik kérdéssel... :D

De a kérdés adott:

1. Szálkásítás=fogyás (pontosabban utolsó fölös zsírmennyiség lepucolása az izmokról).

2. Feszesítés: ehhez izmot kell felszedni...


Neked kell eldönteni, mit szeretnél... Én a helyedben belőnék nagyon kevés kcal többlettel egy étrendet, és mellé teljes testes súlyzós edzés!

2016. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!