Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell bicepsz után mehet...

Mell bicepsz után mehet másnap hát-tricepsz?

Figyelt kérdés
Hétfőn mell-bicepsz, kedden hát tricepsz menne. Viszont a tricepsz dolgozik a mellezésnél is, ezért szerintetek jobb lenne ha a tricepszemet inkább csütörtökön vállal együtt edzeném? Vagy jó így is? Egyébként eddig a tricepszemet mellel együtt edzettem, csak edzéstervet váltottam. A válaszokat előre is köszi.

2016. máj. 16. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát... én nem csinálnám. mert akkor a bicepszedet hát mellett is terheled. amit igazából nem tudsz elkerülni, csak ha már tényleg nagyon tudsz hátból húzni, de az nekem speciel még nem megy olyan jól 2 év edzés után sem. szóval vagy mell tricpesz, hát bicepsz, vagy pihenj egy napot közte.
2016. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
68%
Nálam kedd az láb. Szerda pihi. Csütörtök váll-tric, péntek hát. Így nincs ütközés.
2016. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább lábazz egyet közte. Ha meg azt nem szoktál, akkor ideje rászokni.
2016. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mehet nyugodtan! Ilyenkor a kis izmok másodlagos terhelést kapnak és azoknak elég 24 óra pihenő! Nem ettől leszel túledze! Attól lennél ha napokig ugyan azt edzenéd!

Ezek másodlagos terhelést kapnak az meg nem baj hiszen az edzés arról szól, hogy terheljük az izmokat!

2020. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!