Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ma reggel guggolásnál az utolsó szettben az egyik lemenetelnél erős fájdalmat éreztem a hátamban, először nem tűnt vészesnek, be is tudtam fejezni rendesen az edzést, de most, hogy hazajöttem eléggé fáj az alsó hátam bal oldala.

Erős fájdalmat érzek ha előrehajolok vagy teljesen kiegyenesedek. Az evidens, hogy a következő napokban a felhúzást, evezést, guggolást kihagyom az edzéseimből, de ezen felül tehetek még valamit a gyorsabb gyógyulásért? Illetve szerintetek érdemes lenne elmenni ezzel orvoshoz vagy cska húzódás lehet?



2016. máj. 16. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
orvos! ismerősöm hasonlóképp járt, csak ő felhúzott, le is edzett, minden, másnap fájt a dereka. halogatta, hátha elmúlik, de egy hónap múlva sem javult neki... elment dokihoz, és kiderült hogy sérve van. - persze ezt akkor ajánlom, ha még nem éreztél hasonló fájdalmat, és tényleg erős. ha csak picit meghúzzad, akkor lehet elég lesz 2-3-4 nap pihentetés.
2016. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvos, ha ortopédus azt mondja, nincs semmi baj, akkor manualterapeuta.
2016. máj. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!