Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti a vitaminokat tablettából...

Ti a vitaminokat tablettából szoktátok pótolni, vagy gyümölcsökből/zöldségekből?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 09:25
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Is-is.
2016. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt a kérdést nem értem. Ki az aki nem eszik zöldséget egyáltalán? Ez nem vagy/vagy alapon működik.
2016. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen eszem zöldséget,gyümölcsöt. Emellett mindennap szedek c vitamint,meg más vitaminokból álló keveréket.
2016. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy tavasztól őszig, mikor tele vagyok saját zöldséggel és gxümölccsel, és ha kimegyek a hazból mindig zabálok is valami frisset, akkor egyszerűen nem igénylem a vitaminokat, hetente 1-2* ha eszembejut beszedni, de télen, mikor a boltiból élek, akkor ha nem eszem a vitaminokat akkor gyengének érzem magam.
2016. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez meg ilyen vagy vagy alapon működik.
2016. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban gyümölcsből és zöldségből.Ezek mellett C-vitamin port szoktam használni de csak néha,kiegészítésként.
2016. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mind a 2. A gyümölcs is fontos a eostok miatt . :)
2016. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!